Namiesto toho, aby jej dala lásku a bezpečie domova, ju znásilňovala, svoje nechutné správanie natáčala na videá, a dokonca ju chcela predať na znásilňovanie. Carrie Songer Kelly (44) z Lone Oak v blízkosti Dallasu zneužívala vlastnú osemročnú dcéru, na ktorej chcela zároveň zarobiť. Jej správaniu však polícia urobila prietrž.

Na perverzné správanie matky sa prišlo, keď si s ňou začal písať muž žijúci v meste Wayne v Nebraske cez internet. Keď zistil, že chce predať vlastnú dcéru k znásilneniu, pokračoval v konverzácii, aby mal dostatok dôkazov, ktoré by predložil polícii.

Až sa tak stalo, skutočne priniesol svoj mobil na policajnú stanicu, kde ho odovzdal policajtke, ktorá potom v konverzácii pokračovala. Kelly si dohovorila schôdzku s tým, že chce za sprostredkovanie znásilnenia dieťaťa v prepočte 90 Eur.

Na dohodnutú schôdzku nedorazila, ale policajtke na seba prezradila, že už s dcérou nakrútila dve videá. Po zatknutí sa záznamy s obsahom k povracaniu skutočne našli. Kelly bola umiestnená do väzby a kaucia určená na 175 tisíc Eur.