Matke zavraždenej Martiny sa hyjeny vyhrážajú!

1915

Od smrti svojej dcéry prežíva peklo! Matka snúbenice Jána Kuciaka († 27) Zlatica Kušnírová (53) sa snaží dosiahnuť pre zavraždených snúbencov spravodlivosti. Od začiatku vyšetrovania otvorene vystupuje na verejnosti, aby upozornila na zlú prácu polície. Teraz jej kvôli tomu ale začali chodiť výhražné listy! 

Matka zavraždenej Martiny bola zdesená z toho, že policajti až po mesiaci od popravy uviedli správny dátum smrti mladého páru: streda 21. februára večer medzi 19:50 a 20:15 hod.

Kvôli svojim vyjadrením proti polícii sa teraz ale stala terčom vyhrážok. Nedávno jej prišiel list odoslaný z Levoče plný urážok. Pisateľ jej v ňom nadáva „do šialených kráv“ a obviňuje ju, že je spolčenia s Luciferom.

Rodičia zavraždených Jana a Martiny

Spať jej ale nedajú ani ďalšie odkazy. Nedávno ju vraj kontaktovala žena, ktorá tvrdila, že sa jej zjavil duch zavraždenej Martiny. Cez vidiacu ženu vraj žiadal, aby sa pani Zlatica prestala vyjadrovať do médií.

Matka zavraždenej dievčatá sa však len tak nedá. „Ak si títo ľudia myslia, že ma odradia, sú na omyle. Vždy premýšľam, ako by reagovala Martinka a Janko. Bojovali by tiež, „povedala hrdo pani Zlatica.