Dvadsaťročný trest vo floridskej väznici si odpykáva Ghislaine Maxwellová. Pyká za to, že sa podieľala na sexuálnych zločinoch miliardára Jeffreyho Epsteina, ktorý zneužíval mladé dievčatá. Maxwellová sa teraz rozhodla z väznice prehovoriť. V rozhovore sa rozhovorila aj o fotografii, na ktorej je princ Andrew s jednou z údajných obetí. O snímke povedala, že sa jedná o podvod.

Americký súd poslal miliardársku dcéru Ghislaine Maxwellovú za mreže v júni minulého roka. Za múrmi floridskej väznice si má odpykať dvadsaťročný trest. Maxwellová, ktorá je dcérou mediálneho magnáta Roberta Maxwella, bola uznaná za vinnú za to, že medzi rokmi 1994 – 2005 napomáhala Jeffreymu Epsteinovi k sexuálnemu zneužívaniu mladých dievčat. Zámožný finančník bol nájdený v auguste 2019 mŕtvy v cele v newyorskom väzení, kde čakal na súd. Mal spáchať samovraždu.

Syn kráľovnej Alžbety je spájaný so sexuálnym predátorom Jeffreym Epsteinom

 Sfalšovaná  fotka? 

V rozhovore pre TalkTV prehovorila o fotografii, na ktorej je princ Andrew s Virgíniou Giuffreovou, ktorú vojvoda z Yorku objíma okolo pása. Giuffreová, ktorej v tom čase bolo údajne sedemnásť rokov, tvrdí, že ju princ sexuálne zneužil. Na snímke je spolu s nimi aj samotná Maxwellová, ktorá sa v pozadí usmieva. Avšak v rozhovore uviedla, že fotka, ktorá mala vzniknúť v jej dome na Mayfair, je podvrh. „Je to falzifikát. Ani na chvíľu som neuverila, že je skutočná. Vlastne som si istá, že nie je. Neexistuje žiadny originál,“ vyhlásila Maxwellová a dodala, že videla iba fotokópiu.

Sklamanie pre obete pedofila Epsteina! Maxwellová vo väzni netrpí, je tam dokonca obľúbená!

Princ Andrew tiež popiera, že by fotografia vznikla. Už skôr uviedol, že si „nepamätá“, že by sa niekedy s Giuffreovou stretol. V rozhovore pre BBC, ktorý poskytol v roku 2019, navyše dodal, že film nemohol vzniknúť v Londýne, pretože je na fotke vo svojom „cestovnom oblečení“.