Megan Fox: Dostať sa po treťom pôrode späť do formy bola obrovská drina

3051

     Herečka Megan Fox je teraz hlavne mamou na plný úväzok. Väčšinu času trávi so svojimi troma synmi. Do herectva už sa toľko nehrnie, ale stále chce mať peknú postavu, aby sa páčila sama sebe i okoliu. Po treťom pôrode sa do formy dostávala ťažko, a tak drela každý deň.

„Mám teraz za sebou dosť náročné obdobie. Už rok som sa v noci poriadne nevyspala od pôrodu tretieho syna Journeyho. V noci dojčím, neustále k nemu vstávam a potom sa zobudia ďalší dvaja synovia a chcú sa ku mne ísť pomaznať. Takže potom nemám v posteli vlastne ani miesto k odpočinku. Ale milujem to, sú to vzácne okamihy. Nechcem pestúnku, som mama, chcem sa o ne starať,“ oznámila herečka pre magazín Extra.

Vzhľadom k tomu, že potom mala cez deň menej síl, išlo jej cvičenie horšie a musela sa k nemu prehovárať.

Nechcela ale skončiť ako žena, ktorá o seba stratila záujem, venuje sa len deťom a kašle na svoj vzhľad.

„Bola to vážne obrovská drina. Bojovala som sama so sebou každý deň, aby som sa aspoň vypravila na dlhú prechádzku alebo si išla zabehať. Musela som veľa veľa behať, aby som sa dostala späť do formy,“ pokračovala.

Po predchádzajúcich dvoch pôrodoch bola na svojej pôvodnej váhe za pár týždňov a nemusela pre to takmer nič urobiť. Časy sa ale menia.
     „Teraz je to iné, pretože už nemám toľko energie. Musím sa starať o tri malé deti,“ myslí si hviezda filmu Transformers. Naviac má doma často na starosť aj manželovho syna Kassiuse (15), ktorého má s predchádzajúcou partnerkou a v súčasnej dobe je v puberte a nie je ľahké s ním vyjsť.