Meghan Markle je príbuzná so sériovým vrahom Holmesom. A možno aj s Jackom Rozparovačom

1655

Dokument britskej televízie Channel 4 odhalil príbuznosť Meghan Markle s americkým právnikom Jeffom Mudgettom. Čo je na tom zvláštne? Mudgett je prapravnuk H. H. Holmesa, prvého zdokumentovaného sériového vraha USA.

Genealogický výskum odhalil, že nová vojvodkyňa zo Sussexu je Mudgettovou sesternicou z ôsmeho kolena. Spojovacím článkom medzi dvoma ľuďmi je bohužial H. H. Holmes, ktorý sa na konci 19. storočia neslávne preslávil sériou vrážd. Na súde sa priznal k 27 mŕtvym, ale skutočný počet sa podľa vyšetrovateľov mohol blížiť až k číslu 230. Svoje obete – predovšetkým ženy – lákal do vlastného hotela, kde ich následne mučil a po zavraždení pitvali. Prípad bol vo svojej dobe veľmi sledovaný a v roku 2019 by o ňom mal vzniknúť film s Leonardom DiCapriom v hlavnej úlohe.

„Narodil som sa s diablom vnútri. Nemôžem si pomôcť od vraždenia, rovnako ako si poet nemôže pomôcť od spievania pesničky. Keď som sa narodil, Zlo bolo patrónom, ktoré stálo pri mojej kolísky, a od tej doby ma už nikdy neopustilo,“ popisoval sám seba Holmes.

Podľa objavu britského dokumentu sa toto „zlo“ sobášom Meghan Markle s princom Harrym teraz nachádza aj v kráľovskom rodokmeni. A to nie je jediné zistenie, ktoré by mohlo pridávať vrásky na čele kráľovnej Alžbety II. Ďalšia senzačna teória tvrdí, že Markle by mohla byť aj príbuznú Jacka Rozparovača. Ako také podozrenie mohlo vzniknúť, keď sa dodnes vlastne s istotou nevie, kto je legendami obostretý vrah? Je to jednoduché. Podľa Mudgetta je totiž Holmes a Jack jedna a tá istá osoba. Prapravnuk vraha vychádza z osobných denníkov, ktoré po Holmesovi zdedil, a grafologického rozboru.

„FBI, CIA a Scotland Yard vykonali analýzu jeho písma. Ukázalo sa, že HH Holmes bol Jack Rozparovač. Znamená to teda, že Meghan Markle je príbuznou Jacka Rozparovača. Nemyslím si, že to kráľovná vie. Ja sám nie som pyšný, že je to môj predok, a Meghan by asi tiež nebola,“ tvrdí Jeff Mudgett.