Podnikateľ Miroslav Výboh, ktorý je známy svojim priateľstvom s Robertom Ficom. Miliardy mal zarobiť podozrivými obchodmi, medzi ktoré údajne patrí aj obchodovanie so zbraňami. Je naň vydaný medzinárodný zatykač, napriek tomu sa ale Výboh vôbec neskrýva. Minulý týždeň sa totiž na sociálnej sieti objavila fotka z dubajskej reštaurácie, na ktorej hľadaný Slovák sedí pri jednom stole so slávnym pretekárom Charlesom Leclercom.

Výboh je známy ako priateľ politika a zakladateľa strany SMER Roberta Fica. Miliardy mal údajne zarobiť predajom zbraní. Okrem toho je však miliardár tiež veľkým milovníkom luxusných vozidiel Ferrari, ktoré rád nakupuje, ale aj v nich závodí.

Podľa informácií servera Autoforum bol totiž Výboh váženým zákazníkom značky Ferrari. Ešte minulý rok bol verejne so značkou spájaný a na jej stránkach boli on aj jeho syn Matúš prezentovaní ako piloti okruhových strojov.

Podnikateľ sa dostal do hľadáčika slovenskej polície a v auguste tohto roku sa ho chystala zatknúť. Lenže miliardár im záhadne zmizol. Bol na neho preto vydaný medzinárodný zatykač. Čelí obvineniu z toho, že sprostredkoval úplatok pre politika Petra Pellegriniho. Podľa portálu SME mu hrozí 10 až 15 rokov za mrežami.

TOP: Najdrahšie auto na svete je Ferrari za 35 miliónov eur

Z polície si však podnikateľ evidentne ťažkú ​​hlavu nerobí, minulý utorok sa totiž pokojne nechal vyfotografovať s úsmevom na perách, ako sedí v luxusnej reštaurácii Caviar Kaspia v Dubaji. Spoločne s ním pri stole sedel slávny pilot F1 Charles Leclerc a jeho brat, ktorý jazdí nižšie preteky F3.Snímok, ktorý prezradil, kde sa ukrýva medzinárodne hľadaný Slovák, zverejnil na svojom instagrame podnikateľ Alexandre de Damas.

Hoci fotografia z jeho účtu čoskoro zmizla, zdieľal ju aj fanúšikovský účet Charlesa Leclerca, Výboh tak neunikol pozornosti médií a polície. Tá bude musieť požiadať o vydanie hľadaného, ​​čo nemusí byť nič ľahké. Polícia vec z taktických dôvodov odmietla komentovať.

Slávny jazdec F1 Vettel robil výpredaj svojej garáže! Zbavil sa žihadiel za milióny!