Milovníčku zvierat vo výbehu roztrhali levy!

Zranená sa snažila odplaziť do bezpečia!

989

Postriekaná krvou, potrhaná a podriapaná sa snažila dostať do bezpečia, bohužiaľ sa jej to ale nepodarilo. Dvadsaťjedenročnú Swans van Wykeovou napadli levy v juhoafrickej rezervácii Bela-Bela, kde pracovala. Záchranári ju našli ležať bezvládnu pri bráne výbehu. Cez všetky snahy lekárov sa ju už nepodarilo zachrániť.

Swans van Wykeová milovala zvieratá a prírodu. Dvadsaťjedenročná dievča pracovala v rezervácii Bela-Bela ležiace v juhoafrickej provincii Limpopo. Nie je jasné, aký pracovný post zastávala. Vo štvrtok ju však povinnosti zaviedli do výbehu pre levy, ktorí ju napadli. Swans utrpela vážne zranenia, napriek tomu sa však podľa informácií britského denníka Daily Mirror snažila zachrániť. S početnými uhryznutiami, škrabancami a celá skrvavená bola nájdená pri bráne výbehu.

Brutálne masaker nevinných levov! Pytliaci im odrezali papule a laby

Záchranári sa ju snažili všetkými silami zachrániť, bolo však už neskoro. Mladá žena na mieste vážnym zraneniam podľahla. Čo predchádzalo jej smrti, je predmetom vyšetrovania. „Naše prvotné vyšetrovanie ukazuje, že vykonávals svoje povinnosti, keď bola napadnutá neznámym počtom levov. Okolnosti, ktoré viedli k tejto tragickej udalosti, sú stále v tejto chvíli neznáme,“ uviedol hovorca polície Moatshe Ngoepe.

Lev Rambo roztrhal svojho sedemdesiatročného majiteľa Leona!