MISS CARAT TUNING 2013: C A S T I N G

5014

 

Do poroty zasadla ako každý rok riaditeľka a organizátorka súťaže Lera, minuloročná víťazka Alexandra Knapová, modelka Petra Lenártová, fotograf Michal Babčan a zástupcovia partnerov.


Z prava Lera, Alexandra Knapová a  Petra Lenártová

Každý rok sa do súťaže hlási okolo 160 dievčat z celého Slovenska, ktoré majú vzťah k rýchlym autám, majú radi adrenalín a chcú si odštartovať modelingovú kariéru práve týmto spôsobom.

     

     

Lera ohodnotila casting ako veľmi vydarený, „Tento rok sa celkovo do súťaže prihlásilo veľmi veľa krásnych dievčat, mali sme problém vybrať finalistky a preto musíme urobiť ešte semifinálové kolo, do ktorého postúpilo asi 20 dievčat“.

     

 Na sobotný casting prišli rôzne typy, prevládali brunetky nad blondínkami, nechýbali vyšportované dievčatá, dokonca fitnesky ale ako každý rok aj tento sa našli aj dievčatá tzv „krv a mlieko“ a aj dievčatá, ktoré nemajú v oblasti modelingu vôbec žiadne skúsenosti“ zhodnotila porota.

     

Miss Carat Tuning je prestížna súťaž ženskej krásy, šarmu a sexappealu, ktorá patrí medzi najúspešnejšie a najobľúbenejšie súťaže krásy na Slovensku. Veľká mediálna podpora, finálový šou program a pozitívne odozvy širokej verejnosti, robia z Miss Carat Tuning absolútne jedinečnú a originálnu open air akciu medzinárodného charakteru.


Finalistky Miss Carat Tuning 2012 

Finále súťaže Miss Carat Tuning sa tradične koná na medzinárodnom tuningovom zraze v Piešťanoch – Carat Tuning Party, 21.- 22.jún 2012 kde dievčatá zabojujú o prestížne tituly.