Mladá blonďatá učiteľka posielala pätnásťročnému žiakovi videá, ako masturbuje. Vyhodili ju zo školy

3046

Texaská stredoškolská učiteľka Kelsie Koepkeová (25) je mladá a krásna. V hlave to ale v poriadku mať nebude. Matka malého dieťaťa totiž brutálne nabehla, keď cez Snapchat posielala pätnásťročnému žiakovi videa, ako masturbuje a k tomu tiež veľa erotických fotiek.

Koepkeová bola zatknutá za mravné ohrozovanie maloletého. Prezradil ju totiž kamarát chlapca, ktorému nemravné videá a fotky posielala. Potom, čo skončila vo väzobnej väznici, bola blonďavá učiteľka prepustená na kauciu vo výške v prepočte 12,5 tisíc eur.

Ďalšia chlípna učiteľka doplatila na sex so študentom, ktorý ju vzápätí udal

O svoju prácu na Strednej škole Paetow však prišla. Vyhodili ju za nevhodné správanie a mravné ohrozovanie študentov. Ona sa obhajovala, že si na Snapchatu, ktorý k posielanie videí a fotiek používala, pomýlila profily a všetko chcela poslať niekomu, koho spoznala na zoznamovacie aplikáciu.

http://www.stcity.sk/ucitelka-sulozila-s-miliardarskym-syncekom-15-nacapala-ich-jeho-matka/

V škole jej ale neuverili. Koepkeová sa pritom snažila presvedčiť svoj objekt túžby, nech si videá neukladá, lenže chlapec neposlúchol. S chlapcom sa zoznámila v roku 2017 a dala mu svoj profil Momma K, aby si mohli ďalej písať. Keby to neurobil, nemusela by si zničiť kariéru a život.

Krásnej učiteľke španielčiny hrozí 20 rokov väzenia, za sex so študentom