Mladá žena už visela v slučke, na telefóne mala mamičku!

Odrezali ju v poslednej chvíli

355

Povestné sekundy rozhodovali o živote mladej ženy v Brne. Svojim rodičom zavolala, že sa ocitla v bezvýchodiskovej situácii a už nechce žiť. Potom si uviazala slučku okolo krku… V poslednej chvíli ju zachránili zalarmovaní policajti.

Dráma sa odohrala v centre Brna. Zúfalá žena sa telefónom lúčila so svojimi rodičmi. „Kým matka sa s ňou snažila udržať rozhovor, otec okamžite zalarmoval políciu na linke 158,“ uviedol hovorca polície Pavel Šváb.

Modelka viedla osvetu proti samovraždám, nakoniec si sama vzala život

  Bolo počuť, ako  chrapčí 

Nasledovala ukážková spolupráca medzi policajtmi z dvoch krajov. Kolegovia z Brna vďaka nej okamžite zamierili na miesto, odkiaľ mladá žena volala. „Keď dorazili k jej bytu, počuli spoza dverí sípavé zvuky. Bolo jasné, že nie je čas otáľať. Vykopli dvere a vtrhli do bytu,“ pokračoval Šváb.

Známy gangster nakoniec prehral boj o život

Z pohľadu, ktorý sa im naskytol, by mnohým stuhla krv v žilách. Mladá žena už visela v slučke! „Okamžite priskočili, podopreli ju a smrtiacu oprátku odrezali. Následne zistili, že telefón s matkou je stále aktívny, a tak ju uistili, že jej dcére je už dobre a privolali zdravotníkov, ktorí sa o ňu ďalej postarali,“ dodal hovorca polície.