Mladé dievča, ktoré lekári vyhlásili za mŕtvu v pohrebnom ústave začala dýchať!

695
foto: pixabay

Dievča (20) bolo nájdené bez známok života vo svojom dome, bola vyhlásená za mŕtvu po tom, čo sa ju záchranári márne snažili oživiť. O niekoľko hodín neskôr sa k nej ponáhľali znova – tentoraz do pohrebného ústavu, kde nečakane „ožila“!

Nemenovaná dievčina bola v nedeľu 23. augusta objavená vo svojom dome v Detroite. Na mieste sa jej snažili 30 minút oživovať členovia z hasičského zboru v Souhfieldu, potom ju však vyhlásili za mŕtvu. Prípad odovzdali miestnym lekárom, ktorí mali podozrenie na infarkt.

Polícia vyšetruje obrovský škandál v pôrodnici!

Doktori ju vyhlásili ešte raz formálne za mŕtvu a potom, čo usúdili, že nešlo o násilnú smrť, ju umiestnili do pohrebného ústavu podľa výberu rodiny. O štyri hodiny neskôr však zdesený personál pohrebného domu James H. Cole zistil, že dievča stále dýcha!

„Potom, čo ju ohliadali v ordinácii v Oaklande, ju previezli do nášho pohrebného ústavu,“ vyhlásil zástupca ústavu. „Po príchode k nám náš personál potvrdil, že dýcha, a zavolal záchranku,“ dodal. Na scénu teda dorazili núdzové pohotovostné jednotky, ktoré dievča urýchlene previezli do nemocnice.

Po omyle v nemocnici spopolnili nesprávne telo

Ďalšie informácie polícia v rámci zachovania súkromia mladej ženy a jej rodiny neoznámila. Podľa všetkého išlo o chybu záchranárov, ktorí jej podali liečivo, u ktorého sú symptómy pripomínajúce smrť bežným vedľajším účinkom. Polícia medzitým začala pochybenia vyšetrovať.