Do skupovania luxusných nehnuteľností sa pustil čerstvý miliardár Edwin Castro. Tridsaťročný rodák z amerického štátu Kalifornia si kúpil tiket v lotérii Powerball a vyhral zhruba 2,5 miliardy eur! Castro rozhodne nešetrí. Zakúpil si rezidenciu v prominentnej štvrti Hollywood Hills v Los Angeles, kde susedí s hviezdami ako je Ariana Grande či Dakota Johnsonová.

Ešte pred pár týždňami býval Edwin Castro na predmestí Los Angeles a teraz sídli v štvrti plnej hollywoodskych hviezd! Tridsaťročný muž sa rozhodol v novembri minulého roku skúsiť šťastie v lotérii a kúpil si na miestnej benzínke tiket. V tej chvíli netušil, že bude mať neuveriteľné šťastie a trafí jackpot. V lotérii Poweball sa stal výhercom závratnej čiastky 2,5 miliardy eur. Castro sa podľa informácií televízie CBS rozhodol pre vyplatenie jednorazovej sumy v hodnote 1,4 miliárd eur. O šťastnom výhercovi sa veľa nevie, pretože si stráži svoje súkromie. Avšak podľa informácií webu Dirt si hneď začal výhru užívať.

Chľast, lacné baby a kokaín! Ako 19 ročný výherca roztočil tristo miliónov? 

 Slávni  susedia 

Časť peňazí sa rozhodol uložiť do nehnuteľností. V prominentnej časti Los Angeles si zakúpil honosnú rezidenciu za zhruba 24 miliónov eur. Ide o luxusný dom v Hollywood Hills. Medzi jeho susedov patrí speváčka Ariana Grande, herečka Dakota Johnsonová či moderátor Jimmy Kimmel. Nehnuteľnosť stojí na vrcholku skaly, takže z nej je úchvatný výhľad na mesto. Jedna strana domu je úplne presklenná. Všetky izby sú prispôsobené tak, že je z nich vidieť panorámu Los Angeles, od Downtownu až po Tichý oceán. Jedná sa o novú nehnuteľnosť postavenú v roku 2022. V dome je k dispozícii päť spální a šesť kúpeľní. Interiér je minimalisticky zariadený a úplne v modernom štýle. Hlavnou miestnosťou je kuchyňa, ktorá je spojená s obývacou izbou.

Majiteľ má svoje vlastné apartmány, kde nechýba balkón, kúpeľňa z mramoru a strešná terasa. Dom disponuje dvoma garážami, kam sa zmestí až sedem áut, navyše je majiteľovi k dispozícii posilňovňa, veľký bazén, vínna pivnica, kino i sauna.

Keď šťastie vystrieda smola. Výherný žreb na 50 tisíc kúpila ukradnutou kreditkou, namiesto peňazí ju čakali putá!

 Jeden dom  nestačí 

Avšak to nie je jediný dom, ktorý si podľa denníka New York Post z výhry Castro zaobstaral. Rozhodol sa kúpiť si ďalšie, a to v blízkosti benzínky v Altadene, kde kúpil výherný tiket. Dom ho vyšiel oveľa lacnejšie ako rezidencia v Hollywood Hills. Zaobstaral ho za za zhruba 3,6 milióna eur. Na rozdiel od luxusnej novostavby, tento dom má bohatú históriu. Postavený bol už v roku 1953. Majiteľovi je k dispozícii päť spální a štyri kúpeľne. K domu patrí záhrada a nechýba tu ani rybníček, terasa a bazén so slanou vodou.

Výhra mu priniesla smrť! Brazílčan si vďaka výhre v lotérii prišiel na 9 miliónov. Kvôli peniazom ho zavraždili