Mlado sa cítiaci starček (77) priškrtil dievča (23) na prvom rande. Vyčítala mu, že klamal o svojom veku

1331

Sedemdesiatsedemročný Richard Schmitt z americkej Virginie napadol dvadsaťtriročnú slečnu na ich prvom spoločnom rande. Dievča sa totiž sťažovala, že na internete klamal o svojom veku, a povedala mu, že môžu byť maximálne priatelia.

 Muž bol  zadržaný 

K napadnutiu došlo minulý týždeň v utorok v meste Newport Newson. Dievča sa zoznámila so starším mužom cez zoznamku Plenty of Fish, ale keď zistila, koľko naozaj má, odmietla ho a povedala, že môžu byť len priatelia. Richard Schmitt ju ale prehovoril, aby s ním išla ešte do obchodného domu, a to bola osudová chyba.

Muž tam dievčaťu kúpil oblečenie v hodnote 400 dolárov a potom ju vyprevadil späť domov. Pri dverách ale začal požadovať, aby mu všetko vrátila, vrátane košele, ktorú mala na sebe. Dievča odmietla a v tej chvíli sa na ňu starček vrhol, zvalil ju na zem a začal ju škrtiť. Žene sa však podarilo vymaniť a zavolala na neho políciu.

 Chytil ju za krk  aby nespadol   

Schmitt na výsluchu tvrdil, že všetko prebehlo trochu inak a prvá napadla ona jeho. Policajtom povedal, že keď si prišiel pre oblečenie, začali sa hádať a mladšia žena si pred neho stúpla a udrela ho do tváre, potom stratil rovnováhu, a keď sa natiahol, aby sa niečoho chytil a nespadol, omylom ju chytil za krk. Starček ale nedokázal vysvetliť, ako dievča skončila na zemi a on nad ňou. Muž bol zadržaný a obvinený z napadnutia.