Väčšina ľudí by dala čokoľvek za to, aby bola krásna ako Veronika Rajeková (25). Slovenská modelka ale kvôli svojmu pôvabu trpí. Neraz už jej bol napríklad zablokovaný instagramový profil, na ktorom má milión a 143 tisíc fanúšikov! Vraj je veľmi krásna na to, aby bola skutočná!

„Ľudia si myslia, že som podvodník, robot stvorený umelou inteligenciou, nejaká nereálna on-line návnada,“ opisuje so smútkom Slovenka žijúca vo Viedni. „Proste neveria, že vážne existujem a ja sa cítim ako nejaký mimozemšťan…“

Problémy má ale Veronika aj v skutočnom živote. „Ľudia sa so mnou nechcú baviť, som pre nich príliš krásna, čoho sa boja,“ vysvetľuje. „Nemám veľa priateľov…“

Za svoju krásu pritom vďačí hlavne prírode. „Nepoužívam nástroje na upravovanie fotiek, rovnako tak som nebola na žiadnej skrášľujúcej operácii. Stačí sa o seba dobre starať,“ odkazuje kritikom.

Miss Manhattan skončila v tele s 18 guľkami!

Rajeková pod dievčenským priezviskom Maťašová bola finalistkou Miss Slovensko 2016, medzi trojku dekorovaných ale neprenikla.

Vedenie súťaže mi radilo, nech pred finále nejem, hovorí Miss Island

Ďalšie zaujímavosti

Výška: 181 cm
Miery: 90-60-90.
Manžel Viktor Rajek bol na olympiáde 2006 ako bobista, potom hrával americký futbal a dnes pracuje v obore obnoviteľných energií.
Obľúbené jedlo: palacinky s nutellou a jahodami

Pátranie po Miss Honduras skončilo, polícia našla jej telo