Chytrá batožina menom Modobag spája výhody štandardného kufru s rôznymi inováciami (GPRS a GSM port, dva porty USB pre ponúkajú). Cestovanie sa stáva oveľa jednoduchšie, pretože keď nebudete stíhať spoj, stačí nasadnúť na batožinu a ísť. Nespornou výhodou je, že budete mať neustále nabitý telefón a nebudete mať problém s chytaním signálu. Modobag vyrieši všetky problémy a zaistí hladké cestovanie.modobag 02

Modobag môže jazdiť 8 km/hod v uzavretých priestoroch a 13 km/hod v otvorených priestoroch. Kufor je ideálny spoloční na cesty pre všetky vekové kategórie.

Určite už ste niekedy sedeli na podlahe letiskovej haly a čakali, ako sa vám nabije telefón či iné zariadenie. Modobag vám poskytne nielen dva USB porty, ale zároveň polstrované sedadlo. Už nebudete musieť hľadať miesto na sedenie či voľnú zásuvku. Nechýba praktické vrecko pre notebook, telefón či tablet.

modobag 03

Modobag je osadený batériou, ktorá sa dokáže nabiť na 80% v priebehu 15 minút. A plné nabitie je za menej ako 1 hodinu. Priloženú nabíjačku stačí zapojiť do akejkoľvek štandardnej americkej zásuvky (prípadne kúpiť adaptér). Lítiová batéria, ktorá používa najnovšiu patentovanú technológiu nanokryštálov, je schválená organizáciami OSN, TSA, FAA a IATA. Životnosť batérie je 4 000 plných nabíjacích cyklov.

modobag 04

Inteligentná batožina má rozmery 56 cm na dĺžku, 23 cm na šírku a 36 cm na výšku. Váha je 8,6 kilogramov a nosnosť je 118 kilogramov.

Batožina Modobag hľadá podporu na crowdfundingovóm portáli IndieGoGo, kde kampaň doteraz získala cez 156 tisíc dolárov, hoci jej cieľom bolo vybrať 50 tisíc dolárov. A ešte zostáva 25 dní do konca kampane.