Moje dcéry môžu nosiť, čo chcú, hovorí Eva Mendes

1734

Herečka Eva Mendesová (44) odmieta svoje deti akokoľvek ovplyvňovať pri výbere šatníka. Dovoľuje im nosiť oblečenie, ktoré sa im páči. Dcéry Esmeralda (3) a Amada (2), ktoré má herečka s Ryanom Goslingom (37), sa tak na prechádzke občas ukážu v rôznych kostýmoch alebo v pyžame.

„Vďaka bohu sa vôbec nebavíme o móde. Ale nechávam ich nosiť to, čo sa im páči. Majú na to právo. Môžu celý deň pobehovať v pyžamovom overale, v kostýme ísť do obchodu. Nechávam ich robiť, čo chcú. Nechávam ich vyhrať túto bitku. To je jednoduché. Snažím sa ich ale donútiť jesť brokolicu. To je to, v čom chcem víťaziť ja. Ale nosiť môžu čokoľvek,“ povedala Eva Mendes v rozhovore pre E! News.

Herečka priznala, že už toľko nerieši nepodstatné veci ako predtým. Začala naopak ďaleko viac dbať na to, aby sa správala ako matka.

„Mám pocit, že svojím spôsobom som prestala riešiť niektoré veci, pretože mám iné priority. Ale zase na druhú stranu iné veci riešim viac. Aj keď mám menej času na premýšľanie o tom, čo si obliekam alebo ako skombinovať niektoré veci, rozmýšľam viac ako matka. Aj keď nie som s deťmi, stále ich zastupujem. Stále na to myslím. Som nieča matka a musím sa podľa toho správať. Stále vnímam tento tlak. Ale je to tlak, ktorý je dobrý,“ dodala Mendesová.

Mendesová a Gosling sa stretli pri nakrúcaní filmu Za borovicovým hájom. Randia spolu od jesene 2011. V roku 2014 sa im narodila prvá dcéra a druhá prišla na svet o dva roky neskôr.