Mučil, zabil a znetvoril minimálne 12 mačiatok! Strčili ho do väzenia

936

Američan Kaine Louzader (20) z mesta St. Peters v štáte Missouri sa ukázal ako neuveriteľný tyran. Mučil, zabil a znetvoril minimálne 12 nebohých mačičiek a kocúrika. Škrtil ich a šliapal im na hlavičky. Polícia ho ale dopadla a strčila do väzobnej väznice.

Louzader si mačky a kocúrov kupoval od ľudí na webe Craigslist, kde sa môže predávať v podstate čokoľvek. Keď si potom zvieratá priniesol domov, škrtil ich, šliapal na ne a inak je týral. Akonáhle utrpenie mňaukajúcich tvorov skončilo a oni zomreli, začal ich telíčka nechutne mrzačiť. Nakoniec ich zakopal.

Utýraná nemecká doga si od hladu zožrala vlastnú nohu

Louzaderovi susedia boli prekvapení, keď sa dozvedeli o zločinoch, ktoré má podľa obžaloby na svedomí. „Keď je niekto schopný urobiť toto zvieraťu, ktovie, čo ďalšie môže spáchať,“ povedal televíznej stanici Fox 2 Doug Custer, ktorý býva v St. Peters len kúsok opodiaľ.

Proti Louzaderovi vypovedal Tim Weber, ktorý žije hneď vedľa neho. Vypovedal, že jeho deti našli jednu z mŕtvych mačiek, o ktorej si myslel, že ju zabilo iné zviera. „Je to šokujúce, je to znepokojujúce,“ dodal Weber. Louzader bol obvinený z dvoch prípadov týrania zvierat a je držaný vo väzbovom väzení. Výška kaucie bola stanovená na v prepočte 46 tisíc eur.

Za týranie šteňaťa dostal Jakub 3 roky natvrdo!