Muž (30), ktorý kruto zavraždil svoju priateľku, nechal deti hladovať v byte s mŕtvolou

794

Zvlášť ohavný čin má na svedomí Andre Daniels. V byte v americkom Phoenixe zabil svoju priateľku Shavonu Robinsonovú. Jej tri deti síce ušetril, ale nechal ich v byte päť dní pozerať sa na svoju mŕtvu mamu a hladovať, kým do domu nevtrhli policajti.

Tridsaťročný Andre Daniels bol zatknutý a obvinený z vraždy Shavone Robinsonovej. Jej telo našli policajti v Phoenixe potom, čo ich privolali susedia. Tým bolo podozrivé, že z bytu spomínané ženy volajú dve batoľatá a dožadujú sa jedla. Keď sa nikto pri dverách bytu neozýval, policajti do domu vliezli balkónom a zbadali strašnú scénu, informoval New York Post.

Mladú dvadsaťročnú mamu mal nakoniec úkladne zavraždiť jej manžel, pilot Babis

Na podlahe ležala ubodaná matka a vedľa nej zbité mesačné dieťatko. To malo podľa všetkého patriť aj otcovi Danielsovi, ktorý po Robinsonovej chcel, aby podstúpila potrat. Keď dokonal dielo skazy, nechal ďalšie dve živá batoľatá v byte s mŕtvolou svojej mamy. Nielenže sa museli pozerať na zavraždenú matku, ale aj hladovala a boli dehydrované. Mesačný kojenec utrpel zlomeninu lebky a ďalšie závažné poranenia.

Podozrivého policajti vystopovali pomerne rýchlo za pomoci záznamov z mobilu. Muž mal do bytu vstúpiť 12. mája a za dvadsať minút ho zase opustiť. Telo Robinsonovej bolo nájdených päť dní potom. Vyhladované deti by už mali byť v poriadku.

MANŽELKA ROZPUSTENÁ V KYSELINE!

K súdu sa dostavila aj matka zavraždenej. Tá si nebrala servítky. „Chcem, aby si za tými mrežami nesmierne trpel,“ odkázala na jeho adresu. „Ako si ju tam mohol nechať s tými deťmi, aby sa na ňu museli pozerať?“ Pýtala sa zúfalá matka. „Dúfam, že zhniješ,“ dodala Robinsonová.

Daniels bol obvinený z vraždy prvého stupňa a zneužívania detí.