Camila Aldana Taroccová (†26) bola nezvestná 10 dní, potom ju našli neďaleko bydliska jej ex. Identifikovaná bola podľa tetovania, ktoré mala na krku. Najskôr obvinili jej súčasného priateľa, potom ale vsadili do väzby bývalého manžela, 33-ročného Ariela Alberta Gonzáleza.

Rodina mladú peknú Camilu nahlásila ako nezvestnú začiatkom apríla, keď zistili, že sa nevrátila domov. Jej zúfalá matka sama po meste vylepovali plagáty s fotografiou nezvestnej dcéry. Dejiskom smutných udalostí sa stalo argentínskej mesto Moreno v provincii Buenos Aires.

Camilu nakoniec polícia našla po desiatich dňoch. Bohužiaľ bola brutálne zavraždená. Podľa argentínskeho spravodajského serveru Infobae.com páchateľ jej telo zabalil do igelitového vreca na odpadky a nechal ju napoly zahrabaný v zemi. K zločinu malo dôjsť, keď sa González bývalej manželke ponúkol, že ju autom odvezie k autobusovej zastávke. Ten deň totiž trávila čas s ním, ako s otcom jej dvoch detí. Ďalšie okolnosti zločinu však polícia drží v tajnosti.

Vražda zo žiarlivosti: Talian zabil na Sardínii svoju českú expartnerku.

Podľa informácií serveru Mirror sa údajne bývalý manžel González svojim príbuzným sám priznal k tomu, že „bývalku“ zavraždil. Teraz je vedený ako podozrivý a držaný pod zámkom vo väzbe. González mal v čase, keď mladá žena prišla o život, porušiť domáce väzenie, ktoré mu bolo prikázané potom, čo sa dopustil násilia na inej žene.

Camila splodila s Gonzálezom dve deti, ktorým je teraz päť a sedem rokov. Na sociálnych sieťach brutálne zavraždenú oplakávajú priatelia, rodina, susedia aj neznámi ľudia a vraha posielajú do horúcich pekiel. Argentína by rada zatočila s domácim násilím na ženách, ktoré je v tejto juhoamerickej krajine každoročne páchané v relatívne vysokej miere. Teraz sa navyše pridala ako rizikový faktor ešte nútená karanténa, ktorú majú v krajine zavedenú už niekoľko týždňov. Ľudia tak majú obmedzené možnosti, ako sa stýkať s niekým iným ako sú rodinní príslušníci.

Keď surové monštrum necháte vychovávať dieťa, ktoré nakoniec utýral na smrť! Opísal týranie Marečka († 2) Mlátenie, až striekala krv, a jeho posledné chvíle

Verejne je známe len jediné vyjadrenie domnelého vraha v súvislosti s týmto zločinom, keď povedal, že „súdiť ma môže len Boh“. Argentínčania si teraz neželajú nič iné, než aby Boh konal rýchlo a spravodlivo.