Muž prišiel o semenník! Odrezal mu ho kňaz pri sexuálnych hrách! Do väzby nešiel, cirkev ho odstavila

1952

Jeden z kňazov želivského kláštora mal v minulom roku pri sadomasochistických hrách inému mužovi odrezať semenník. Súd ho do väzby neposlal, cirkev sľúbila, že bude spolupracovať s políciou. Miestni sú ale v šoku z toho, že podivný páter u nich aj naďalej môže slúžiť omše.

 Kňaz mal inému mužovi odrezať  semenník 

K hroznému činu došlo v minulom roku v Karlovarskom kraji, konkrétne v jednom z bytov v Chebe. V rámci sadomasochistických hrách medzi dvoma mužmi mal obvinený kňaz (35) tomu druhému odrezať semenník.

Žiarlivá priateľka nedokázala krotiť svoje vášne, vláčila muža za semenníky po byte! 

Zranený muž nakoniec skončil v nemocnici, kde mu lekári museli hnisavú ranu s rozsiahlym zápalom v rozkroku ošetriť. Tu zároveň zistili, že došlo k neodbornému odstráneniu časti genitálií a prípad odovzdali kriminalistom.

Tí po vyšetrovaní začali trestné stíhanie muža, ktorého obvinili z neoprávneného odobratia tkanív a orgánov. „Vyšetrovateľ podal podnet prokurátorovi na vydanie návrhu na vzatie obvineného do väzby. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na osem rokov,“ uviedla hovorkyňa polície Kateřina Pešková. Podľa serveru Deník.cz je ale kňaz zo Želivy na Pelhrimovsku na slobode a ďalej slúži omše.

Po pokuse o znásilnenie mu odrezali penis aj semenníky, oboje hodili prasatám!

Vo štvrtok server ale informoval, že bol kňaz suspendovaný, teda postavený mimo služby, a omša tak už slúžiť nebude. Zároveň sa podľa Opáta nesmie pohybovať inde ako na vymedzenom priestore kláštora. Stále mu hrozí až osemročný trest väzenia.

Škandál zasiahol aj samotnú obec. „Návštevnosť miestneho kostola je veľká, preto si myslím, že by sme mali vedieť, kto to bol. Až do vyriešenia by nemal vykonávať kňazské povinnosti,“ povedal Deníku starosta obce Miroslav Buňata.

Kanibal zjedol jeho semenníky!

Cirkev sa za svojho spolubrata zaručila, pravdepodobne aj vďaka tomu neskončil vo väzbe. V kláštore trvalo žije sedem kňazov, ktorí sú zo Slovenska.