Muž v karanténne vyhodil dve nemé tváre z balkóna!

1109

Ešte nedávno sa zo svojím parťákom v karanténe chválil na sociálnej sieti. Potom akoby láska k nemým tvorom z jeho srdca zmizla. Zachary Hanson (26), ktorý bol zatknutý a obvinený z krutej vraždy dvoch psov, poputuje v prípade usvedčenia do väzenia až na päť rokov.

Majiteľ malého jorkšírského teriéra z Arlingtonu v americkej Virgínii bol zatknutý po tom, čo v pondelok 27. apríla údajne zhodil z balkóna svojho bytu dvoch psov. Na miesto bola privolaná polícia, ktorá sa ťažko zranené zvieratá snažila previezť k veterinárovi, obe však svojmu zraneniu podľahli.
Hanson bol podľa polície zatknutý ešte ten deň a teraz je držaný vo väzbe, kde čelí obvineniu z dvoch krutých činov na zvieratách. Jeden z psíkov patril podozrivému, druhému bol majiteľ jeden z jeho známych. „Situácia, ktorá predchádzala incidentu, je predmetom vyšetrovania,“ uviedla Ashley Savageová, hovorca policajného oddelenia Arlingtonu.
Vek ani plemená psov neboli doteraz odhalené, predpokladá sa však, že jedným zo zabitých zvierat bolo Hansonové šteňa jorkšíra. Obvinený často pridával jeho fotografie na instagram, dokonca mu založil samostatný účet.