Muž zastrelil manželku, aby mohol žiť so striptérkou

1203
Manželka Erin Glasson, vrah Kinney J. Glasson a milenka Revou Ann Smith

Kinney J. Glasson Jr. (36) z Oklahomy žil dvojitým životom. Doma sa tváril ako milujúci manžel a starostlivý otec päťročnej dcérky. Lenže v skutočnosti mal za chrbtom manželky Erin Glasson († 41) pomer so striptérkou Revo Ann Smith (24). Nakoniec sa rozhodol, že chce stráviť zvyšok života práve s rostopašnicou, ktorá si zarábala krútením krásnym zadkom pri tyči. Ženu, ktorá za neho bola vydatá 10 rokov, strelil chladnokrvne do chrbta.

Záznam telefonátu z decembra 2014 ukázal, ako veľmi bol Kinney zamilovaný. „Chcem byť s tebou každú noc. Nechcem nikoho ani nič iné. Miláčik, milujem ťa viac než čokoľvek na svete,“ dával najavo svoje city. Bohužiaľ nevolal svojej manželke, ale milenke, ktorú spoznal v striptízovom klube.

Aj tej ale klamal. Tvrdil jej, že je agent FBI, a dokonca jej ukázal falošný odznak. Keď prasklo, že je ženatý, tvrdil, že jeho biologická dcéra je adoptovaná a nachádza sa práve uprostred rozvodového konania, ktoré čoskoro skončí. Reva, ktorá pri tyči tancovala pod menom Heaven (nebo), nakoniec sa svojím pochybným zamestnaním skončila.

 Milostné telefonáty  do väzenia 

Nakoniec ale skončila vo väzení kvôli neoprávnenému riadeniu vozidla. A práve milostné telefonáty do väznice, ktoré sú nahrávané, usvedčili Kinneyho z nevery. Záletný manžel sa nakoniec rozhodol, že chce žiť s Revou. Naplánoval si, že manželku, ktorá mu dala všetko, zabije pištoľou.

Keď spala, strelil ju chladnokrvne do chrbta. Pre políciu si pritom vymyslel bájku, že je prepadol v noci lupič. S ním sa mal pobiť a vymyslený votrelec mu mal pri streľbe strčiť do ruky tak, že Kinney mal streliť svoju ženu do chrbta. Rozprávke však našťastie porota neuverila a muža uznala vinným z vraždy prvého stupňa.

 Prosil o  zľutovanie 

Odsúdený bol na doživotie. Možnosť požiadať o podmienečné prepustenie dostane najskôr, až bude mať 70 rokov. Kinney si totiž myslel, že okrem partnerskej slobody na neho po vražde čaká aj životná poistka manželky vo výške 50 tisíc dolárov. „Prosím vás o zľutovanie,“ žobronil muž pred vynesením rozsudku. „Svoje manželke ste žiadnu ľútosť neukázal,“ odvetil mu sudca.