Muž zmasakroval svoju rodinu a psa v Disneyho mestečku!

Potom býval dva týždne s ich mŕtvolami

982

V americkom mestečku Celebration na Floride, ktoré nechal vybudovať rozprávkový gigant Walt Disney, došlo ku krvavej tragédii. Anthony Todt (42) tam zavraždil svoju manželku, dvoch synov, dcéru a rodinného psíka. Keď si pre neho prišli policajti, pokúsil sa spáchať samovraždu. To mu ale nevyšlo.

Pitva odhalila, že Todt svoju manželku Megan (†42) a synov Aleka (†13) s Tylerom (†11) dobodal. Zasadil im niekoľko fatálnych rán do oblasti brucha. Ako Todt zabil malinkú Zoe (†4), nie je jasné. Nemala na sebe žiadna zjavná zranenia. Teraz sa čaká na výsledky laboratórnych výsledkov z odobratých tkanív. Jasné nie je zatiaľ ani to, ako zomrel psík Breezy.

 Otrava vrahovi  nevyšla 

Keď si policajti podľa Daily Mailu prišli pre Todta, pretože mali podozrenie, že je zapletený do zmiznutia svojej rodiny, neotváral. Do domu sa preto museli dostať silou. Po vykopnutie dverí ho našli, ako ťažko stojí a trasie sa ako osika. Vzápätí strážcovia zákona zistili, že sa pokúsil otráviť Benadrylom, čo je antihistaminikum proti alergii.

Vziať si život sa mu však nepodarilo. Keď bol požiadaný, kde sa nachádza jeho zmiznutá žena a deti, odpovedal, že spia vo svojich posteliach hore. Polícia potom v nich objavila mŕtvoly zavraždených. Portál uviedol, že podľa štádia rozkladu s mŕtvolami musel žiť Todt v neznesiteľnom zápachu minimálne dva týždne.

Otec rodiny zavraždil manželku aj štyri deti. Neprestajne ma buzerovala vo väzení budem mať konečne pokoj, vyhlásil

 V detstve sa mu pokúsili  zabiť matku 

Čo muža doviedolo k vraždeniu, nie je celkom jasné. Podľa doterajších zistení to vyzerá, že neuniesol osobné problémy a zadlženosť. Todt bol tiež v detstve svedkom, ako sa nájomný vrah objednaný jeho otcom pokúsil zastreliť matku. Žena prežila, ale útočník jej vystrelil oko.