Muža zmlátili tak až skončil v kóme! Po tom ako požiadal susedov, aby stlmili hudbu

1011

Surové napadnutia muža, ktorý šiel požiadať svojich susedov, aby stlmili hlasno hrajúcu hudbu, sa odohralo v polovici júla na Floride. Zmlátenému Frankovi Penkavovi sa s vypätím všetkých síl podarilo zavolať si záchranku. Lenže zranenie bola veľmi vážna a otec jedného dieťaťa skončil v nemocnici v umelom spánku.

Po hádke a po surovom napadnutí si Penkavov dokázal zavolať záchrannú službu. Tá ho ihneď previezla do miestnej nemocnice. Dispečerke stačil povedať, že bol napadnutý svojimi susedmi, ktorí sú stále v blízkosti. Do telefónu mal skučať bolesťou a hovoril len v krátkych vetách: „Potrebujem pomoc. Veľmi krvácam,“ hovoril.

Medzinárodná krvavá bitka, Slovák, Litovčan a Čech sa pobili na nože v ubytovni

Muž bol umiestnený na jednotku intenzívnej starostlivosti, kde pravidelne monitorujú jeho mozgovú aktivitu. Lekári ho zámerne udržujú v umelom spánku, aby mohli vykonať náročnú operáciu. Rodina pre Franka usporiadala finančnú zbierku, pretože očakávajú, že poisťovňa nepreplatí celkové náklady na jeho liečbu a rekonvalescenciu. Časť peňazí chcú venovať ako odmenu za informácie vedúce k dolapeniu ľudí, ktorí Frankovi tak ublížili. Už sa im podarilo vybrať zhruba tri štvrtiny požadovanej sumy. V prepočte asi 12 tisíc eur.

Bitkárka z TV JOJ sa pobila do krvi

Celá rodina je udalosťou úplne otrasená. Penkavova matka, Joan, miestnemu spravodajskému serveru povedala, že „má malého trojročného vnúčika a bojí sa, že svojho otca nikdy nespozná.“ Podľa vlastných slov syna identifikovala len vďaka tetovaniam na jeho ramenách.

Hororový boj na život a na smrť! Dvaja muži na ulici za bieleho dňa bojovali mačetami, skončili v nemocnici

Penkavová sestra Gina Horváthová sa snaží dovolať akejkoľvek spravodlivosti: „Nechápem, ako ho mohli takto brutálne zmrzačiť. Chcem, aby boli vinníci riadne potrestaní.“ Podľa denníka The Mirror polícia teraz zbiera výpovede svedkov a možných páchateľov.