MUŽI vs. ŽENY: sharky‘s world

1018

 

Som tučná láska?

Toto je otázka, ktorou nás v priebehu pár týždňov začne bombardovať ešte častejšie ako doteraz. Že prečo? Lebo sa začína sezóna krátkych sukní a plaviek. Poctivo sa začnete mazať anticelulitídovými krémami, chodiť do fitka a požierať nechutne zelené šalátové listy. Nakoniec to nezvládnete a v záchvate „tučnosti“, pod heslom „aj tak nikdy neschudnem“, vyplienite celú chladničku alebo naraz požeriete celú tabuľku čokolády. Potom sa postavíte pred zrkadlo, vyzlečiete sa do spodného prádla a kriticky si začnete naťahovať vaše „imaginárne sádielka“, až kým sa vám nezačnú lesknúť slzy v očiach a my vám na našu smrť neodprisaháme, že nie ste tučná. Pokiaľ nedisponujete stálym partnerom, nájdete si kamarátky s rovnakým syndrómom tučnosti, a vo svorke sa budete podporovať v nežraní a ohovárať ženy z vášho plemena, ktoré chudnú rýchlejšie a úspešnejšie ako vy. 

 

Chvíľka pravdy 

To, že sme s vami znamená, že sme s vami preto, lebo sa nám páčite  aké ste. Každý chlap má rád inú postavu, niektorí sme vysadení na rachitické vychrtliny, ktoré štrngaju pri každom kroku (síce vyzerajú dobre, ale v posteli to nie je bohviečo – aspoň pre mňa…). Niektorí  majú radi štíhle ženy (ako sa ľudovo povie „ rici aj cici“) a iní majú radi ženy krv a mlieko, ktoré je za čo chytiť. Štvrtá kategória chlapov má rada moletky, mäkučké ako obláčik, ktoré sú pre nich nadovšetko vyrušujúce. Pokiaľ máte pekné pevné telo a pružnú pokožku, z gatí vám nevisí neprimerané sádlo a váš „insert coin“ nevyzerá ako vaše druhé nadrozmerné prsia, nemáte čo riešiť. Inak, poznáte to porekadlo, že- „veľká riť vie tiež očariť“. To, že vaša kamarátka straší z detoxi-kačnou diétou neznamená, že ju potrebujete držať aj vy.

 

Celulitída, ovisnutý zadok a spol. 

Skoro vždy, keď chlap vlezie do postele s novou ženou, objekt túžby sa zúfalo začne metať, keď ho chytí za stehno a hneď je po špáse. Alebo ešte lepšie, keď sa konečne dostaneme k fáze, tak už skoro vyzlečená žena (slečna) rýchlo skočí šípku pod perinu alebo vypne svetlo, aby sme nebodaj nevideli jej ovisnutý zadok, pomarančové stehná a mľandravé brucho. Dámy! Neberte nám potešenie! My vaše hrbolčeky na stehnách totiž vôbec nevidíme! A čo ovisnutý zadok a mľandravé brucho? V tom momente je to určite to najposlednejšie čo nás zaujíma! (aspoň  prvýkrát) 

 

Čo s tým? 

So svojou genetickou výbavou zdedenou po vašich rodičoch, už milé dámy veľa nenarobíte. Preto stavte na zdravú stravu a pohyb (akého druhu to už nechám na vás) a nemučte nás s otázkou, či ste pribrali alebo ste tučné, lebo jedného dňa náš pohár trpezlivosti pretečie a naozaj vám povieme to čo chcete počuť: „áno miláčik, naozaj sa aj mne zdá, že si pribrala“!