Na swingers párty Ivana († 18) vypadla nahá z 20. poschodia

2866

Bola mladá, krásna a sexuchtivá. A tiež túžila po úspechu. Holandská modelka Ivana Smit († 18) si v Malajzii užívala rozbehnutú kariéru začínajúcich modelky. Tú však náhle uťala jej tragická smrť. Mladé dievča vypadlo za záhadných okolností úplne nahé z balkóna na 20. poschodí a zabila sa nárazom o balkón o 14. poschodie nižšie.

Polícia telo Ivany objavila na balkóne na 6. poschodí. Okamžite vylúčila cudzie zavinenie, čo vydesilo jej rodičov, ktorí chcú prípad náležite vyšetriť. „Nemôžeme uveriť tomu, že spadla z 20. poschodia a skončila na 6. poschodí,“ vyhlásil jej strápený dedko Fredrik Smit.

„Bola tam nájdená nahá. Kde sú jej topánky a spodná bielizeň? Domnievame sa, že v Ivinej smrti hrá úlohu kriminálny zločin. Samozrejme, že neveríme verzii polície. Nedala nám fotografie alebo správu z miesta činu. Ivanin otec kontaktoval holandského ambasádora a Interpol,“ povedal médiám dedko Fredrik, ktorý v Malajzii žije už 20 rokov a Ivanu v krajine posledných 13 rokov vychovával..

Ako ale postupne vypláva na povrch, Ivana bola poriadný kvietok. Nahá bola totiž kvôli tomu, že sa zúčastnil súkromnej swingers party. Tú usporadúval americký biznismen obchodujúci s krypto-menou a jeho kazašská manželka. Ivana sa proste chcela blysnúť pred smotánkou a nebála sa pri tom odhaliť.

Na porno večierku pritom tiekol alkohol vo veľkom a boli na ňom  aj drogy. Aj keď oficiálne zdroje nič nezverejnili, rodina Ivany tvrdí, že v jej tele boli nájdené stopy po alkohole a extáze. Bola Ivana omámená a vypadla náhodou, alebo ju niekto strčil?