Nachytal manželku s milencom v posteli! Dôchodcu zbil do krvi, dostal podmienku

663

Brutálnym spôsobom sa pomstil Jozef Klika (49) mužovi (68), ktorého nachystal vo svojom dome pri milostných hrách so svojou manželkou. Nápadníka zbil do krvi a spôsobil mu množstvo zranení. Na súde vyfasoval tri roky väzenia s tri a pol ročnou podmienkou.

Prípad sa odohral v novembri 2021 na Znojemsku. Jozef nebol žiadne neviniatko, sám mal podľa známych rad milostných pletiek. Spolužitie s manželkou chradlo, žena sa neskôr zoznámila so seniorom (68). Písali si na sociálnych sieťach, neskôr došlo na pozvanie do súkromia. Lenže manžel sa o všetkom dozvedel a dvojicu nachytal v „najlepšom.“

O dvadsať rokov staršieho muža bil do tváre, zlomil mu niekoľko rebier, k ujme došiel aj seniorov chrup. Skrvaveného a zraneného soka vytiahol z domu a vliekol až k ceste, kde ho nahého ponechal svojmu osudu.

Milenec ju uškrtil, lebo sa mu vysmiala, že má malý penis

 Liečil sa  mesiace 

„Bol som zamilovaný, chcel som dať M. nejakú novú perspektívu. Do toho domu som sa ale nemal nechať pozvať, to bola chyba,“ vypovedal napadnutý, ktorý sa liečil zo zranení niekoľko mesiacov.

Okresný súd v Znojme potrestal paroháča troma rokmi väzenia s podmienečným odkladom na tri a pol roka. Pôvodne mu hrozilo za ťažké ublíženie na zdraví, výtržníctve a nebezpečné vyhrážanie trest od 3 do 10 rokov natvrdo.

Vražda zo žiarlivosti. Chcela sa vrátiť k manželovi MILENEC JU VŠAK NEPUSTIL

 Šesťtisícdvesto eur  za zuby 

Lenže obžalovaný Klika aj jeho obeť sa odvolali. Klika tvrdil, že ho k činu senior vyprovokoval. Zbitý muž zase nebol spokojný s výškou odškodnenia, len za rekonštrukciu chrupu vraj zaplatil  6200 eur.

Odvolací senát Krajského súdu v Brne však v postupe nižšej inštancie nenašiel vady a obe odvolania zamietol. Ani jeden z aktérov na rokovaní nedorazil. Rozsudok v prípade, ktorý začal v spálni, je právoplatný.