Najkrajšia kokaínová kráľovná Magdaléna zásobovala krajinu drogami za 1,5 milióna mesačne

1785

Krásna mladá blondínka Magdalena Kralková podľa polície zásobovala od roku 2017 doslova celé Poľsko kokaínom a marihuanou za 1,5 milióna eur mesačne!

Po poľskej „kokaínovej kráľovne“ šli od roku 2018, zadržali ju na základe medzinárodného zatykača vo Zvolene.

Kráska s kokaínom v duši sa už môže tešiť na súd a niekoľko rokov väzenia. Od roku 2017 podľa polície Magdaléne Kralkovej prechádzalo obchodovania s drogami vo veľkom. Stala sa z nej doslova dodávateľka pre celé Poľsko! Každý mesiac mala do svojej krajiny dovážať kokaín a marihuanu za 1,5 milióna eur, hlavne z Holandska a Španielska. Základňu mala v Krakove, kde celý biznis údajne prevzala po svojom skôr zastrelenom milencovi a „bossovi“ Adrianovi Zielonému.

Šéfkou drogového gangu je tridsaťdvaročná žena! Pátral po nej aj Interpol

Od roku 2018 bola pred poľskými orgánmi na úteku, ale vďaka medzinárodnému zatykaču teraz na „anjelika“ spadla klietka, a tak môže na svoj biznis spomínať za mrežami. Bude spytovať svedomie?

K drogovej pašeráčke Tereze pribudne do väzenia, minister spravodlivosti, sa obchod s drogami!

O atraktívne žene píšu poľská, české, slovenské médiá aj ďalšie zahraničné médiá, referujú o nej ako o „najkrajšej poľskej dealerke“. Bola prevezená späť do Poľska, kde bude súdená nielen za obchodovanie s drogami, ale aj za krivé svedectvo a ďalšie zločiny.