Najobávanejší väzeň Lucifer zabil 48 spoluväzňov! Odrezal im hlavu a vykuchal ich!

1346

Z drobného zlodejíčka sa Marcos Paulo da Silva stal najobávanejším väzňom v brazílskych väzniciach! Štyridsaťdvaročný muž, ktorého prezývajú Lucifer, má mať na svedomí až štyridsaťosem brutálnych vrážd svojich spoluväzňov, ktorým odrezal hlavu a vykuchal ich tela! Da Silva, ktorý je za mrežami od roku 1995, bol za svoje činy odsúdený na neuveriteľných 217 rokov.

 

Brazílčan Marcos Paulo da Silva skončil v roku 1995 za mrežami za drobné krádeže. Už v devätnástich rokoch sa pridal k jednému z najbrutálnejších gangov PCC (Primeiro Comando da Capital), ktorý vznikol v brazílskych väzniciach. Gang má 20 tisíc členov, z ktorých je 6 tisíc v brazílskych väzniciach. Avšak počas rokov sa lojalita da Silvu voči skupine zmenila a rozhodol sa gang opustiť. Podľa informácií britského denníka Daily Mail sa rozhodol na základe presvedčenia, že sa skupina sústredila len na zisk.

Dnes štyridsaťdvaročný muž, ktorý pozná brazílsky väzenský systém ako svoje topánky, založil inú zločineckú skupinu, ktorá operuje v tamojších väzniciach, a z drobného zlodejíčka sa stal jedným z najbrutálnejších zločincov. Primárnym cieľom jeho zločinecké organizácie je vražda členov PCC. Na telo si nechal vytetovať nápis „Lucifer, môj ochranca“. Luciferom ho začala nazývať brazílske médiá. Naviac má na tele vytetované lebky, diablov a svastiku.

V roku 2011 si da Silva odpykával trest vo väznici Sierra Azul v brazílskom Sao Paule, kde sa pod jeho réžiou odohral jeden z najkrvavejších útokov vôbec. Da Silva brutálne zavraždil päť svojich spoluväzňov. Navyše dal rozkaz svojim prívržencom z gangu, aby zabili dvoch väzňov v inom väzení. Da Silva mal spoluväzňou zraziť k zemi hasiacim prístrojom a neskôr vzal podomácky vyrobený nôž a odrezal im hlavy. Muža mal navyše aj vypitvať. „Milujem to, je ich tak málo, chcem ich zabiť viac,“ mal následne povedať.

Pri väzenskej vojne gangov došlo aj na rezanie hláv! Zomrelo 52 väzňov

V roku 2015 mal byť premiestnený do inej väznice, avšak nakoniec opäť skončil vo väzení v Sao Paule. Da Silva za dvadsaťpäť rokov vystriedal rad väzníc, a len málo z nich ho chce prijať. Muž má mať na svedomí 48 vrážd. Za brutálne vraždy a ďalšie činy dostal neuveriteľných 217 rokov. Svojich činov však údajne vôbec neľutuje. „Vôbec neľutujem toho, že som všetkých tých ľudí zabil. Boli to násilníci a zlodeji, ktorí zneužívali ostatných väzňov a okrádali ich,“ nechal sa počuť Da Silva.

Gangster naplánoval neuveriteľný útek z väzenia! Prezliekol za 19ročnú dcéru