Mal našliapnuté do slávneho milánskeho AC, namiesto toho sa z neho stala ohava, ktorého sa ľudia štítia! Pred siedmimi rokmi sa brazílsky futbalový brankár Bruno Fernandes Souza vysporiadal so svojou milenkou po svojom a teraz po chvíli na slobode sa vracia späť do väzenia. Svojho činu očividne ľutuje, ale tiež tvrdí, že nie je zlý človek. Čo presne svojmu dievčaťu urobil?
Šialenec z Brazílie Bruno Fernandes Souza sa do histórie futbalu zapísal nezmazateľným písmom v roku 2010. Nemohol za to jeho talent, ale šialený nápad, ktorým zniesol svoju údajne tehotnú priateľku zo sveta. O šialenom prípade informoval server Daily Mail.

Futbalový gólman nechal zjesť psom rotvajlerom svoju priateľku Elizu Samudiovou, brazílsku modelku. Za svoj nechutný čin dostal 22 rokov, ale pred časom sa z väzenia dostal von. Ako to s ním vyzerá teraz? 

Skúsený brazílsky gólman si za mrežami odpykal sedem rokov z pôvodných dvadsiatich dvoch a chvíľu si naozaj užíval slobody. Po dvoch mesiacoch sa však zase vracia do basy.
Bruno Fernandes Souza sa dokonca aj vrátil k futbalu, našiel si angažmán v druholigovom brazílskom celku Boa Esporte. A vraj to bol dokonca on, kto sa polícii prihlásil, aby si odpykal zvyšok trestu.

„Urobil som chybu, obrovskú chybu, ale to sa v živote stáva – nie som zlý človek,“ povedal novinárom najšialenejšie futbalový brankár všetkých čias.S nechutným činom mal gólmanovi pomáhať jeho bratranec, ktorý ho „prezradil“. Na súde povedal, že Samudiovou nechali zjesť rotvajlerom a ostatky, ktoré po nej zostali aby sa nikdy nenašli, zabetónovali.