Ako mohol byť taký človek prepustený z väznice? Agresívne Slovák Miroslav (50) si po siedmich mesiacoch na slobode našiel ďalšiu obeť! Opäť išlo o ženu, ktorá prepadla jeho čaru.

Za svoju chybu zaplatila tým, že schytala 59 bodných rán nožom. Päťdesiatnik má na svojom konte už jednu odpornú vraždu, za ktorú si odsedel iba 11 rokov! Čím sa vlastne previnil v minulosti?

Pred siedmimi mesiacmi bol známy recidivista prepustený z väzenia. Vtedy bol odsúdený za podobne brutálny čin, po viac ako polroku na slobode však udrel zas!

Zúrivý päťdesiatnik uštedril 59 bodných rán svojej priateľke, ktorá zraneniam podľahla. Vrah sa polícii sám priznal. Po mladej žene zostali dve nebohej deti, ktorým Miroslav svojim nechutným zločinom zničil život.
Zarážajúce ale je, že takýto človek bol prepustený na slobodu o viac ako desať rokov skôr, než mu mal vypršať oficiálny trest!

Priateľku poleptal kyselinou!

Ako nechutný barbar sa Miroslav zachoval už v roku 1990, kedy si podľa servera Čas.sk našiel mladú milenku. Ženatý agresor však od mladého dievčatá počul, že je koniec.

To nedokázal ustáť a vyhrážal sa jej, že ju zmrzačí, uškrtí, rozreže na kúsky v mlynčeku na mäso a tiež poleje kyselinou sírovou. To posledné sa Miroslavovi bohužiaľ podarilo, aj keď pred ním mladé dievča utiekla až do Bratislavy.

Je neskutočné, že za tento absolútne nechutný čin dostal Miroslav iba šesť rokov za mrežami. Po troch rokoch bol však na slobode a mohol hľadať ďalšiu obeť!

Uškrtil tehotnú študentku!

V roku 1999 Miroslav udrel znova. Dal sa dokopy s mladou študentkou gymnázia Evou († 18), s ktorou sa stýkal aj keď bol stále ženatý.

Eva otehotnela a v treťom mesiaci sa rozhodla, že s kriminálnikom už žiť nechce. To sa Miroslavovi však vôbec nepáčilo a mladú dievčinu zaškrtil.

Jej nahé telo schoval do skrine a potom zavolal políciu, ktorej ako hrdina povedal, že mladú slečnu v skrini našiel.

Za hrôzostrašnú vraždu dostal 23 rokov za mrežami, ale po 11 rokoch ho pustili na slobodu!

Pol roka potom Miroslav ale udrel znova a dobodal dvadsaťosemročnú Evu, s ktorou sa schádzal v penzióne v Banskej Bystrici. Hlavným motívom zrejme bola žiarlivosť.