Najzvrhlejší vrah sveta zabil dve dievčatá a zneužil cez sto mŕtvol

1136

 

Ide o jedného z najzvrátenejších vrahov v histórii krajiny. Šialenec David Fuller (67) z Veľkej Británie má na svedomí nielen vraždu dvoch sympatických dievčat, ale ako pracovník v márnici tiež zneužil cez stovku mŕtvol. Smutný zoznam tým ale nekončí, policajti novo odhalili ďalšie hnusné činy zvrhlého nekrofila. Už za svoje predchádzajúce vyčíňanie si našťastie odsedí vo väzení zvyšok života.

Pani Knellovú našli mŕtvu vo jej byte na Guildford Road 23. júna 1987

Ako sa podľa najnovších informácií ukázalo, šialený zvrhlík má toho na svedomí oveľa viac, než sa predpokladalo. Už o pár dní by mal byť pedofil Fuller obvinený z nových trestných činov. „Vždy sa tak nejako očakávalo, že toho bude viac,“ uviedol zdroj oboznámený s jeho besnením.

Pani Pierceovú chytil o päť mesiacov neskôr pred jej domom v Grosvenor Parku 24. novembra

Ako detektívi potvrdili, po usilovnej práci identifikovali jeho ďalšie úbohé obete. „Dúfame, že ich rodinám prinesieme spravodlivosť,“ uviedli podľa britského denníka The Sun. S detailmi ohľadom novo zistených činov novinárov zatiaľ neoboznámili.

Na konte toho má Fuller už tak viac ako dosť. Od roku 1987 zavraždil dve sympatické dievčatá, a keď už sa zdalo, že viac zla napáchať ani nejde, prišli detektívi na šokujúce zistenie. Vrah pracoval ako elektrikár v nemocničnej márnici, kde zneužil cez stovku mŕtvol. Veril, že je nedotknuteľný a bol presvedčený, že ho spravodlivosť nikdy nedoženie. Až forenzné preskúmania DNA desať rokov po jeho besnení potvrdili, čoho sa Fuller dopustil.

MANŽELKA ROZPUSTENÁ V KYSELINE!

Jednou z dievčat, ktorú pedofil v nemocnici znásilnil, bola dvadsaťštyriročná Azra Kemalová. Tá zomrela v roku 2020 po páde z mosta. V márnici ju šialenec zneužil dokopy trikrát. Jej rodina tak ani po tragickej smrti svojej milovanej dcéry nemala pokoj.

Keď kriminalisti na základe testov DNA vykonali raziu v jeho dome, narazili na šokujúci materiál. Počítač mal plný záznamov svojich šialených činov. Na jeho kazetách nechýbala ani detská pornografia. Nahrávky svojich zvrhlých zábav mal detailne popísané. Na jednej z kaziet stál titulok „zatiaľ najlepšie“. Počas súdneho procesu sa k vyčíňaniu priznal a dostal doživotný trest.

Pedofila, ktorý znásilňoval chlapcov a dievčatá, vo väzení ho pätnásťkrát zbili spoluväzni

Ako uviedol denník The Guardian, na súde ho konfrontovala mamička jeho najmladšej obete. „Znásilnil si moje dieťa, pre mňa je to znásilnenie tým najnepredstaviteľnejším spôsobom,“ vmietla mu do očí. „Ježí sa mi z toho kože, naozaj mi to láme srdce,“ dodala.