Naozaj nechutný zážitok má za sebou mladá Bolivijka Estefan Benitezová. Na pobočke fastfoodového reťazca Hot Burger v najväčšom meste Bolívia Santa Cruz de la Sierra totiž dostala jedlo, v ktorom bol kus ľudského prsta! Oddelenú časť ľudského tela navyše objavila, až keď sa do jedla zahryzla.

„Ten moment, kedy som jedla a zrazu som zahryzla do prsta,“ opísala znechutená mladá žena vo facebookovom príspevku, ktorý sa čoskoro stal virálnym. K textu pripojila fotografie. Tie sú skutočne len pre silné povahy. Na tanieri vedľa Burgeru je vidieť biely ľudský prst.

Obrázky pripomínajú nejaký podivný výjav z hororu. Estefana tiež natočila video priamo v pobočke Hot burgeru, kde k incidentu došlo. S veľkou iróniou na ňom hovorí, že sa práve nachádza v tej úžasnej pobočke fastfoodového reťazca, kde v jej tanieri skončil ľudský prst.

Pikantná reklama na hamburger s obnaženými slečnami a množstvom slaniny

Manažér pobočky sa síce údajne ospravedlnil a tvrdil, že burgery dorazia do reštaurácie už pripravené, a povedal, že Estefane vráti peniaze. Pobočka však aj naďalej ostala otvorená a zamestnanci obsluhovali ostatných zákazníkov, akoby sa nič nestalo.

Potom, čo sa príspevok stal virálnym, hovorca spoločnosti označil celú vec za „nešťastný incident“ a vysvetlil, že jeden zo zamestnancov prišiel pri príprave mäsa o časť ukazováka. Tento príbeh potvrdila aj miestna polícia.

Vojnu hamburgerov okorenia párky. Burger King zaradil do menu Grill Dog

Potom, čo sa celá vec objavila na internete, bola pobočka dočasne uzatvorená a firma dostala tučnú pokutu.