Nechutný útok! Muž bodol ženu injekciou naplnenou vlastným semenom

510

Thomas Byron Stemen (51) sa priznal k nechutnému útoku na zákazníčku v supermarkete Fine Foods v americkom Marylande. Keď postaršia dáma vracala nákupný košík, zacítila ľahké pichnutie na zadku. Muž do nej skúsil injekciou vpraviť svoje vlastné semeno. Za odporný útok dostal tvrdý trest.

Zábery z kamerového systému zachytili útočníka, ktorý do nič netušiaci ženy zozadu zapichol ihlu. Ďalej je na videu vidieť, ako sa Katie Petersová otáča v snahe zistiť, čo jej spôsobilo bolesť. Stemen, ktorý stojí za ženou, jej mal do ucha zašepkať: „Ako pichnutie od včielky, že?“

Vydesená žena ihneď odišla z obchodu a muž ju začal prenasledovať k jej autu. Pani Petersová sa zamkla a ihneď zavolala svojmu synovi, že ho príde navštíviť, keďže ju sleduje neznámy muž. „Cestou ma rana začala veľmi páliť,“ uviedla následne polícii.

Máme tu ďalšie sexuálneho obťažovania. „Stlačil mi zadok“. Žena obvinila držiteľa Nobelovej ceny

Podľa denníka Mirror si celý čas hovorila, že muž do nej vpichol jed alebo použitú striekačku s HIV. Policajné vyšetrovanie však ukázalo, že išlo o semeno patriaci páchateľovi útoku. Polícia uviedla, že počas prehliadky našla v Stemenovom aute veľkú injekčnú striekačku naplnenú tekutinou, ktorá sa zhodovala so vzorkou z nohavíc napadnutej ženy.

Spaceyho zo sexuálneho obťažovania obvinil aj syn jeho kolegu Dreyfussa

Petersová bývala na rovnakej ulici ako agresor. Ten sa už predtým pokúsil poškodiť ďalších ľudí, ale vždy bez úspechu. „Ak ste videli videozáznam z obchodu, mohli ste si všimnúť, že muž sa chová trpezlivo a nie je nervózny. Aj vďaka tomu si myslíme, že to neurobil prvýkrát,“ oznámila médiám zástupkyňa šerifa Jacklyn Davisová.

Stačila jedna rana päsťou a chlap zomrel. Obťažoval mi dievča, obhajuje sa mladík na súde

Podľa dostupných súdnych záznamov bol Stemen už v roku 2013 predvedený pred súd pre podozrenie z domáceho násilia. K napadnutiu v supermarkete sa súdu nakoniec priznal. Za svoj posledný nechutný kúsok dostal bez milosti rovno 10 rokov väzenia.