Nechutný žart si spravilo sedem študentov z učiteľov, namiešali im do palaciniek spermie a moč!

1525

Nechutný žart si vymyslelo sedem študentov zo strednej školy v americkom Ohiu. Ako každý rok sa tam konala kuchárska súťaž, ktorá ale tento rok skončila policajným vyšetrovaním. Skupina študentov do palaciniek, ktoré pripravovali pre učiteľov, namiešala spermie a moč!

V máji sa na strednej škole Olentangy Hyatts Middle School konala kuchárska súťaž, ktorá sa tam organizuje každý rok v máji ako oslava konca školského roka. Súťaže sa zúčastnujú študenti, ktorí pripravujú pokrmy pre učiteľov. Tí v súťaži figurujú ako porota.

Ďalšia chlípna učiteľka doplatila na sex so študentom, ktorý ju vzápätí udal

Skupinka siedmich študentov vo veku 14-15 rokov si však vymyslela veľmi nechutný vtip. Napiekli svojim pedagógom palacinky a do ceste primiešali spermie a moč! Palacinky potom servírovali učiteľovi (49) a jeho kolegyňu (29).

Jemné palacinky

Jeden zo študentov navyše všetko natáčal. Študenti počkali, až učitelia kontaminované palacinky zjedia a neskôr nechutné video publikoval. „Jeden zo študentov to filmoval a video kolovalo po škole a tak sa dostalo aj k vedeniu školy,“ povedala Tracy Whitedová, hovorkyňa šerifa Delaware County, podľa britského denníka Daily Mail. Skupinka študentov sa bude spovedať zo svojho činu na súde pre mladistvých.