Nedoštudovaný policajt nútil Gábinu (17) k prostitúcii! Bil ju a kopal! Dostal podmienku

982

Brnenský zametač ulíc Ronaldo Tonka (23) sa vlani v lete nezachoval k svojej maloletej priateľke ako gentleman. Naopak. Gabrielu B. (17), s ktorou žil v spoločnej domácnosti, tri mesiace opakovane nútil k prostitúcii.

Dievča sa na Plynárenskej ulici a na parkovisku pred supermarketom na Lesnej dvakrát až trikrát do týždňa nútene predávalo v autách klientom za 600 Kč (24 euro) až 2 000 Kč (80 euro).

„Keď dievča odmietalo, kričal na ňu, bil ju a kopal do nej,“ povedal na brnenskom krajskom súde prokurátor Ivan Hrazdira.

Prostitútky z obdobia 2. svetovej vojny v  meste hriechu uspokojovali vojakov i mafiánov

 Dohodli sa na  treste 

Muža, ktorý krátko študoval aj strednú policajnú školu v Holešove, obžaloval z obchodovania s ľuďmi a mravnostných deliktov.

Aj keď mu hrozil vysoký, až 12-ročný trest, v súdnej sieni ale padla dohoda vine a trestu. Doteraz bezúhonný muž vyfasoval od trestného senátu vedeného sudcom Dušanom Baránkom trojročné väzenie, odložené na päť rokov. „Dohoda je na samotnej hranici prijateľného,“ povedal sudca.

Unesené dievčatá v rukách pasákov a násilníkov

 Rodinná  „tradícia“ 

Pripustil, že pasákova obeť sa dala rovnako ako jej matka a babička na dráhu profesionálnej prostitútky.

„Mali by ste sa živiť slušne. Prácou. Nie tým, že nerobíte nič. Dokonca sa živíte tým, že prinútite ešte dieťa k prevádzkovaniu prostitúcie,“ vmietol sudcu obžalovanému do tváre. Varoval ho zároveň, že pokiaľ sa v skúšobnej dobe neosvedčí, nastúpi okamžite, bez pardonu, do väzenia.

Do pochmúrneho života japonských sexuálnych otrokýň, ich predávali samotný rodičia

Verdikt je právoplatný, súčasťou dohody je totiž aj vzdanie sa práva na odvolanie.