Nelu (30) brutálne znásilňoval sused Jiří Meindl! Policajt opísal zásah v zakrvácanom byte

1801

Tridsaťročná Nela z Prahy si prešla peklom. V súčasnej dobe už na dvadsať rokov odsúdený Jiří Meindl svoju vtedajšiu susedku násilím dotlačil do svojho bytu, kde ju dlhé dve hodiny mučil a znásilňoval. Vyhrážal jej aj zabitím. Jej krik našťastie počul sused, a tak utrpenie ukončil príchod policajtov. Jeden zo zasahujúcich mužov, Tomáš Soukup, opísal hrôzu, ktorú v byte uvideli, keď tam s kolegami vtrhli. Na násilníka použil korenistý sprej.

Tomáš Soukup, opísal hrôzu, ktorú v byte uvideli

V roku 2017 na Nelu zazvonil sused s tým, že jej ide vrátiť peniaze. Uverila mu a otvorila, on na ňu však vytiahol nôž a násilím ju dostrkal do svojho bytu. Tam začalo pre mladú ženu skutočné peklo. Zdrogovaný muž ju rezal, škrtil a brutálne znásilňoval.

„Vo výsledku som skončila skoro uškrtená, s množstvom rezných rán a s úplne fialovou tvárou, pretože ma mlátil päsťami,“ zverila sa Nela pre CNN Prima News.

Násilník jej dokonca zlomil jazylku, takže sa takmer uškrtila. Od smrti ju delil naozaj kúsok. Agresor Nele navyše stále opakoval, že ju zabije. Zachránilo ju, že bola statočná a hovorila si, že ešte nesmie odísť. Jej krik našťastie začul sused a zavolal políciu.

 Všade bola  krv 

Jedným zo zasahujúcich policajtov bol Tomáš Soukup. Ten CNN Prima News opísal, že keď do bytu strážcovia zákona vtrhli, vyzeral ako bojisko. Všade bola krv, odtlačky prstov a zo dverí vybehlo týrané dievča.

Znásilnená žena pre pomoc utekala úplne nahá!

„Keď som vstúpil do bytu, tak som si všimol muža, ktorý stojí pri otvorenom okne a vyhráža, že skočí. Použil som korenistý sprej. Muž sa chytil za tvár, ja som po ňom skočil a snažil sa ho spacifikovať,“ povedal muž zákona televízii.

Nela skončila po útoku vo vážnom stave v Ústrednej vojenskej nemocnici na oddelení ARO. Bola v umelom spánku. Bohužiaľ ju strašná udalosť poznačila tiež psychicky a ona nevedela, na koho sa obrátiť. Dva roky po udalosti sa preto pokúsila o samovraždu. V nemocnici potom strávila rok a teraz je pripútaná na invalidný vozík. Páchateľ bol odsúdený na dvadsať rokov väzenia a Nele má vyplatiť viac ako milión korún, ale ako sama hovorí, tieto peniaze už nikdy neuvidia. Násilník nemá žiadny majetok a vo väzení nepracuje.

Cudzinec znásilnil šestnásťročné dievča pri meste Terezin, zakrvavená prosila o pomoc! Čo na to Najvyšší súd?

Teraz statočná mladá žena o svojom traume otvorene hovorí. Priala by si však, aby sa mohli s priateľom presťahovať do bezbariérového bytu. Prosila preto o pomoc v zbierke, v ktorej sa už pre ňu na crowdfundingové platforme Donio vybralo viac ako dva a pol milióna korún (stotisíc eur).