Nemecký dôchodca sa s prostitútkou tak rozvášnil, že na izbe skolaboval a zomrel

1350

Sexuálne hry s predajnou dievčinou (28) sa stali v jednom z nočných klubov na Domažlicku pri hraniciach s Nemeckom osudnými nemeckému dôchodcovia († 70). Tak sa rozvášnil, že pri „akcii“ skolaboval. Do života ho už nevrátili ani privolaní záchranári.

Sexuchtivý cudzinec si vybral spoločníčku v jednom z vykričaných domov v Dolnej Folmave. Odišli spolu na izbu, ale nával vášne s mladou prostitútkou postaršiemu Nemcovi nesadol.

„Na izbe pri sexuálnych hrách s prostitútkou skolaboval a následne zomrel,“ povedala policajná hovorkyňa Dagmar Brožová. Dôchodcu nezachránila ani okamžitá pomoc dievčat z klubu, oživiť sa ho nepodarilo ani záchranárom. Tí informovali políciu.

„Kriminalisti na mieste nezistili žiadne stopy svedčiace o tom, že by na smrti cudzinca mala účasť druhá osoba,“ dodala Brožová s tým, že príčinu úmrtia objasní nariadená pitva.

Prostitútky 80 rokoch: sex, drogy a denný boj o život

 Prípadov je  viac 

Na Domažlicku sa nejedná o prvý prípad úmrtia sexuchtivého cudzinca. Vlani v marci naložil Nemec († 62) jednu z kňažiek lásky do auta a odišiel s ňou kúsok za obec Chrastavice. Po vášni v aute ale skolaboval a zomrel. Auto sa navyše rozbehlo, nabúralo, a žena (35) sa ľahko zranila.

Pred dvoma rokmi v máji sa potom sexuchtivý senior († 77) ani nedostal s dievčinou na izbu. V nočnom klube na Folmava sa mu urobilo zle a ani záchranári ho už neoživili.

Utiekli z polepšovne a skončili ako prostitútky