Nemilosrdná krutosť! Bábätko matke († 19) vyrezali z brucha! Chlapček umiera a otec nemá peniaze na liečbu

1114

Z nezvyčajnej krutosti 46ročnej Clarisi Figuerovej z amerického Chicaga tuhne krv v žilách. Žena nemilosrdne uškrtila mladú mamičku Marlen Ochoa-Uriosguiovou († 19), ktorá bola v deviatom mesiaci tehotenstva, a dieťa jej vyrezala z brucha. Chlapček prežil, ale v nemocnici bojuje o život. Jeho otec Yovan sa nevzdáva a snaží sa vybrať peniaze na drahú liečbu.

Marlen zmizla tento rok 23. apríla v deň, keď mala termín pôrodu. Jej najbližší sa tak báli nielen o ňu, ale aj o bábätko. V máji sa ukázalo, že je 19-ročná žena po smrti a jej dieťa bojuje o život v nemocnici.

Mladú mamičku zavraždila 46-ročná Clarisa Figuerová, keď k nej Marlene prišla kúpiť detské oblečenie. Clarisa spolu s dcérou Desiree (24) Marlen uškrtila a potom z nej dieťatko vyrezala. Clarisin priateľ Piotr (40) ženám telo pomohol odpratať.

Clarisa po vražde zavolala sanitku s tým, že má popôrodné bolesti a jej bábätko umiera. Zamestnanci nemocnice vypovedali, že po príchode žene umyli z tváre krv a vykonali jej vyšetrenie. Clarisin fyzický stav napovedal, že v poslednej dobe vôbec nerodila.

Zlodej ukradol auto aj so 17-mesačným bábätkom! Auto neskôr našli prázdne

Policajti potom dostali anonymný tip, na základe ktorého dieťaťu aj Clarisa vykonali test DNA. V tú chvíľu bolo jasné, že malý nie je jej syn. Skutočný pôvod dieťaťa a osud jeho biologickej matky sa potom ukázal pri výsluchu na polícii.

Život Marlene už nikto nezachráni, jej syn o ten svoj ale statočne bojuje v nemocnici. Šancí príliš nemá, podľa lekárov je chlapcov mozog nečinný.

Rodina chlapčeka odmieta nechať ho odpojiť od prístrojov na podporu života. „Modlíme sa v zázrak,“ povedal jeden z rodinných známych denníka Daily Mail.

Vyzeralo to na neuveriteľný prípad! „Osem rokov nezvestný“ chlapec utiekol únoscom a prihlásil sa na políciu

V zlepšenie synovho stavu dúfa aj jeho otecko Yovan, ktorý založil zbierku na portáli GoFundMe, kde verejnosť žiada o 25-tisíc dolárov. Peniaze chce použiť na lekársku starostlivosť pre syna.

Policajti obvinili Claris, Desiree aj Piotra z vraždy. Telo Marlen bolo objavené 15. mája v kontajneri na odpadky.

Dráma na Viedenskom letisku, nebol to film, bola to skutočnosť!