Netvor v ľudskej koži rozstrihol bábätku jazyk nožnicami a zbil ho. Matka dieťaťa vinníka chránila!

1305

Desivé zranenia utrpelo minulú stredu 14-mesačné chlapča z amerického štátu Indiana. Jeho matka ho do nemocnice priviezla s rozpoleným jazykom a ďalšími známkami násilia. Lekárom tvrdila, že si chlapec zranenie spôsobil pri páde, pred policajtmi, ktorých zdravotníci zavolali, ale už povedali pravdu.

Američanka Holly Cota (29) v stredu odviezla svojho 14měsíčního syna do nemocnice s podozrivým zranením. Chlapček mal rozpolený jazyk, modriny po celom tele a opuchnutý miešok. Holly lekárom tvrdila, že dieťa niekoľkokrát spadlo z postieľky a uhryzlo sa do jazyka.

Babička viezla vnúčatá (7 a 8) zavreté v psích klietkach a babičku zavreli za týranie detí

Jej vysvetlenie sa ale doktorom javilo z jednoduchého dôvodu ako vysoko nepravdepodobné – chlapec mal totiž jazyk rozdelený presne v polovici, zuby teda zranenia spôsobiť nemohli. Poranený miešok matka vysvetľovala pádom z debny s hračkami.

Pri detailnej prehliadke jazyka vyšlo najavo, že jazyk nie je ani natrhnutý, rez bol totiž čistý. K rozpoleniu jazyka boli podľa lekárskej správy použité pravdepodobne nožnice. Špička chlapcovho jazyka bola navyše úplne odstrihnutá! Lekári v správe matkino vysvetlení spochybnili. Zranenie, aká chlapec mal, by podľa nich nemohlo spôsobiť ani niekoľko pádov. Personál nemocnice tak zavolal políciu.

Automechanik zachránil dvojročné dieťa, doslova pár minút pred smrťou. V kufri auta dieťa väznila vlastná matka

Až v prítomnosti strážcov zákona Holly priznala, že v čase zranenia so synom nebola, strážil ho jej priateľ Scott Edwards (33). Edwards tak okamžite putoval do cely a teraz čelí obvineniu z týrania zverenej osoby. Holly Cota bola obvinená z marenia vyšetrovania a je stíhaná na slobode. Scott Edwards môže byť prepustený z väzby po zložení kaucie vo výške 75 tisíc dolárov.

Stará mama nožom dobodal svoju vnučku a potom ju upiekla v rúre