Neuveriteľný objav u predajkyne kondómov! Umývala použité a ponúkal ich ako nové!

Polícia ich zabavila 324 tisíc

2067

Recyklovanie je určite záslužná činnosť, ale zase všetko s mierou. Istý vietnamský producent kondómov totiž podľa zistení polície klamal výrobu. Vyšetrovatelia v jeho skladisku zabavili vyše 300 tisíc použitých prezervatívov, ktoré robotníci vo fabrike umývali a zrolovali tak, aby sa mohli predať znova!

 

Podvodníkom zrejme došlo, že by z kondómov mohlo niečo kvapnúť. Do skladisko preto zvážali použité latexové ochranné pomôcky, ktoré robotníci umyli a potom ich balili ako nové. Policajti prišli na nekalú praktiku pomerne skoro, tisíce kusov staronových prezervatívov sa ale napriek tomu dostalo do obehu.

Pláž, most, tank, automat na kondómy … Najkurióznejšie krádeže na svete

Na mieste ich potom vyšetrovatelia v sobotu zabavili neuveriteľných 324 tisíc! Páchateľom bol hazard so zdravím zákazníkov zrejme ľahostajný a išlo im o jediné – z použitých kondómov vyžmýkať čo najviac.

Kondómy sa na olympiáde stávajú úzko profilový tovar, dochádzajú.

Skladisko patrí 33 ročnej Pham Thi Thanh Ngoc a nachádza sa na juhu Vietnamu v provincii Binh Duong. Zatknutá majiteľka vypovedala, že jej použité kondómy vozil jeden človek. Jeho meno vietnamská médiá nepoznajú. V skladisku potom robotníci kondómy umyli, vysušili a pomocou drevených tyčiek zrolovali ako nové.