Nevlastná matka nechala znásilniť deväťročnú dcérku a potom ju zavraždila

1215

Otrasná tragédia sa odohrala v Indii. Telo zavraždeného dievčatka († 9) našli asi kilometer od domova. Podľa polície žena prikázala svojmu synovi (14) a jeho dvom kamarátom, aby dievča odvliekli do blízkeho lesa a tam znásilnili. Jej zmiznutie nahlásil otec zavraždenej koncom augusta.

Indická polícia zatkla ženu a štyri ďalšie osoby potom, čo znásilnili, zmrzačili a zabili malé dievčatko. Ide o najdesivejšie šokujúce zločin za poslednú dobu. Už rozkladajúce sa telo dievčaťa našli policajti v utorok 4. septembra v kroví asi kilometer od jej domova v okresu Baramullou v Kašmíre. Otec ohlásil jej zmiznutie približne pred dvanástimi dňami.

Podľa slov polície žena (36) žiarlila na svoju nevlastnú dcéru a druhú manželku svojho muža. 24. augusta ju odvliekla do blízkeho lesa, kde prikázala svojmu synovi a jeho dvom kamarátom (14 a 19), aby nešťastné dievča znásilnili. Nevlastná matka ju následne začala škrtiť, zatiaľ čo jej syn udrel nešťastné dievčatko sekerou do hlavy.

Deväť mesiacov väznil a znásilňoval školáčku. Očakával, že príde koniec sveta.

Jeho kamaráti potom doniesli kyselinu z autobatérie, ktorou postriekal telo dievčaťa, a následne jej vylúpili oči. Takto znetvorenú ju potom pohodili v kroví. Okrem matky a troch chlapcov bol zatknutý ešte dvadsaťosemročný muž.

„Predbežné súdne vyšetrenie a fyzický stav zavraždenej preukázali všetku skutočnosť,“ znelo policajný vyhlásenie publikované v utorok 4. septembra.

Policajný komisár, Imtiyaz Hussain, oznámil pre AFP, že mladiství útočníci sa priznali k spáchaniu zločinu a nezávisle na sebe v priebehu výsluchu potvrdili fakty.

„Pošleme ich do domu pre mladistvých a budeme s nimi jednať podľa zákona týkajúceho sa mladistvých,“ uviedol Hussain.

Sedemnásťročné dievča uniesli a dva mesiace znásilňovali a mučili!