Nevlastný otec predával dcérku desiatkam kamiónistov na sex! Mala cenu krabičky cigariet a piatich eur

1581

Nevlastný otec a elektrikár predával svoju neplnoletú dvanásťročnú dcéru na nemeckých benzínových pumpách. Na oplátku za dievča žiadal päť euro a krabičku cigariet Winston. Zašiel ale ešte ďalej. Celý čin chcel mať nahraný na kameru.

Policajné vyšetrovanie sa začalo 31. júla 2020, keď jeden z vodičov varoval policajtov, že Thomas ponúkal sexuálne služby maloletej trom ďalším vodičom kamiónov na parkovisku Steinsacker na diaľnici Autobahn 70.

Policajti ihneď po tomto oznámení Thomasa s dcérou našli v aute. Výtečníka zatkli. Krátko predtým mal podľa denníka The Sun dievčatko zneužívať rumunský kamiónista. Taktiež za päť euro a krabičku cigariet. Ani Rumun ale nevyviazne s čistým štítom. Vzhľadom k tomu, že je čin nahraný, ho tiež čaká súd.

Ďalší gang Rómov zo Slovenska nútil v Škótsku ženy k prostitúcii. Predávali ich aj do nútených manželstiev

Na prekvapenie všetkých polícia prišla tiež na to, že biologická matka dievčaťa o všetkom vedela. Bola teda tiež zatknutá. Na dievčatku sa podľa súdu vystriedalo 72 mužov. Súd potvrdil, že matka Brigitte, ktorá žila v najväčšom bavorskom kúpeľnom meste Bad Kissingen, vedela o zneužívaní svojej dcéry a súhlasila s ním. Predtým tiež nútila dievča, aby sa pozerala, ako majú s Thomasom sex.

Nemecký dôchodca sa s prostitútkou tak rozvášnil, že na izbe skolaboval a zomrel

„Nútili dievča chodiť nahú po byte, aby bola sebavedomá, aby ju bavilo objavovať svoje telo,“ povedal sudca.

Dieťa bolo umiestnené do sirotinca a v súčasnosti podstupuje terapiu kvôli traumatizujúcim udalostiam, ktoré zažilo.

V pražskom gayklube nútili muža k prostitúcii 2,5 roka. Medzi obvinenými sú aj dvaja Slováci