Novodobý Romeo na vodnom skútri preplával kvôli láske počas lockdownu more. Vzťah im ale nevydržal.

786

Prezývali ho Romeo na vodnom skútri. Vlani totiž Dale Mclaughlan (28) aj napriek lockdown a pandemickému nariadeniu nasadol na vodný skúter a aj keď nevedel plávať, doplával zo škótskeho prístavného mestečka Whithorn na ostrov Man. Tam prešiel ďalších 24 kilometrov pešo za svojou milou Jessicou Radcliffeová (30). Láska to bola veľká, ale ako sa zdá, už je jej koniec.

Vyzeralo to ako novodobá podoba klasického romantického príbehu z pera Williama Shakespeara. Teraz ale zazvonil zvonec a rozprávky je koniec. Dale Mclaughlan sa preslávil vlani, keď 11. novembra doplával na vodnom skútri zo svojho domovského mestečka na viac ako 40 kilometrov vzdialený ostrov Man, kde sa nachádzala jeho láska. Na cestu sa odvážil, aj keď nevie poriadne plávať, uviedol web Metro.

Láska je láska! Šesťdesiatpäťročná Češka odletela do Pakistanu, aby sa vydala za zajačika (23). 

Inak by Jessicu kvôli pandemickým nariadeniam a lockdownu vidieť nemohol. So ženou sa zoznámil vlani v septembri, keď na ostrove Man legálne pracoval. Potom, čo bol vyhlásený Lockdown, požiadal, aby sa za ňou mohol vydať, ale jeho žiadosť bola kvôli koronavírusovej situácii vo Veľkej Británii zamietnutá. So svojou milou, ktorá je mamičkou dvoch malých detí, sa nakoniec stretol. Jeho ostro sledované nezákonné konanie však malo pochopiteľne následky.

Zaslepila ho láska? Pasažier EasyJet nahlásil bombu na palube, aby stihol let za snúbenicou

 Romeo sa stal  celebritou 

Dale bol zatknutý a na mesiac uväznený za porušenie pandemických opatrení. Aj keď sa z basy dostal relatívne skoro, bol doživotne vykázaný z ostrova Man, kam sa nesmie nikdy vrátiť. V Spojenom kráľovstve sa muž stal menšiou celebritou. Vystúpil aj v rannom relácii Good Morning Britain televízie ITV. „Urobil by som čokoľvek pre Jessicu a myslím, že som ukázal celému svet, ako som úprimný. Keby som musel, urobil by som to znova,“ rozprával vtedy.

Muž našiel svoju priateľku na internete. Až po roku chodenia zistil, že je to jeho bývalá láska zo škôlky

„Iba som premýšľala, čo je tak osobitného na mne, že si preplával Írske more a ohrozil kvôli mne svoj život,“ hovorila Jessica v minulosti. Na otázku moderátorov, či ich vzťah vydrží veľkú vzdialenosť, keď sa Dale nesmie vydať na ostrov Man, odpovedala: „Samozrejme. Ako môžem odmietnuť niekoho, kto priplával na vodnom skútri? „ Lenže život ukázal, že tento vzťah nemá budúcnosť.

Migingo je najhustejšie obývaný ostrov na svete. Na maličkom kusu zeme žije vraj až tisícka ľudí

 Z Julie  kriminálnička? 

Web Daily Record teraz oznámil, že sa dvojica rozišla. Jessica si dokonca zmazala všetky spoločné fotografie s Dalom na svojom facebookovom profile. Ako sa zdá, nielen jej expriateľ, ale aj ona bude poriadne kvietok. Spomínaný portál uviedol, že bola teraz obvinená z ublíženia na zdraví ďalšie ženy a z dvoch prípadov poškodenia cudzieho majetku. A to stále nie je všetko. Aj Jessica sa mala dopustiť porušenia vyhlásených pandemických opatrenia.