Nudistov často okrádali zlodeji o šatstvo. Naháčov zachraňovali policajti

1105

Španielska Barcelona zaznamenala cez letné prázdniny nárast krádeží, a to najmä na nudistických plážach Sant Sebastia a Mar Bella. Zlodeji tam okradli na dvesto dovolenkárov o oblečenie a osobné veci! Strážcovia zákona preto okradnutým nudistom začali rozdávať špeciálne balíčky »prvej pomoci«, s oblečením aby ich uchránili aspoň pred hanbou.

Do slnečného Španielska vyráža čoraz viac turistov. Dovolenkári majú v obľube hlavne historickú Barcelonu, kde si môžu užiť nielen nádherné piesočné pláže, ale aj nespočetné množstvo pamiatok a vynikajúcich reštaurácií. S nárastom turistov však vzrástol tiež počet krádeží. Zlodeji hlavne útočia na preplnených plážach, a to najmä na tých, ktoré sú určené nudistom.

Oblečenie si nechajte v šatni. V parížskej reštaurácii môžete jesť len nahí

Obľúbenými nudistickými pláže sú v Barcelone Sant Sebastia a Mar Bella. Od začiatku letnej sezóny tam však podľa britského denníka The Guardian bolo okradnutých až 178 plavcov! Dovolenkári si išli zaplávať a keď sa vrátili, nenašli nič zo svojich osobných vecí. Barcelona preto musela posilniť bezpečnostné zložky, ktoré hliadkujú hlavne pri plážach. Španielske mesto má viac ako 5 kilometrov pláží, okolo ktorých strážcovia zákona hliadkujú na bicykloch, motorkách, autách, ale prechádzajú tiež pešo.

Španielski nudisti prehrali spor o známu pláž. Naháčov čaká pokuta

Navyše mesto vymyslelo „balíčky prvej pomoci.“ Okradnutým nudistom policajti rozdávajú balíčky, v ktorých nešťastníci nájdu tričko, šortky, žabky a lístok na metro.

http://www.stcity.sk/kuriozne-nehoda-krab-stipol-dievca-vaginy-pomylil-si-ju-s-ustricou/