Odmietnutá milenka expriateľa zbila na ulici a potom sa k nemu pripla policajnými putami

819

Rozchod s priateľkou sa vypomstili mužovi (37) z Brna. O niekoľko rokov mladšia žena sa ho totiž odmietla vzdať a na ulici mu urobila poriadnu hanbu. Bila ho a vešala sa mu na krk. Potom vytiahla policajné putá a zacvakla ich obom na ruku! Veľmi emotívna scéna v severozápadnej časti Brna vo štvrtok okolo poludnia zaujala náhodného svedka, ktorý privolal strážnikov.

„Povedal, že počul vreskot, a potom uvidel, ako žena na mužovi visí a bije ho do ramien i krku. Hneď nato sa mu údajne neúspešne pokúsila pripútať k nohe a ďalej kričala a kopala okolo seba,“ uviedol hovorca strážnikov Jakub Ghanom.

Až keď sú hluční, tak ich rozháňame. Hovorí o sexe pasažierov na záchodoch bývalá letuška

 Nezamkol ich vraj ani  jeden 

Keď strážnici prišli, vyzerala dvojica stojaca tesne pri sebe pokojne. „Potom, čo hliadka prišla bližšie, uvidela, že sú k sebe pripútaní za ruky policajnými putami,“ pokračoval Ghanom. Obaja pritom strážnikom tvrdili, že ani jeden z nich putá nezacvakol.

„Žena len podotkla, že ide o jej bývalého milenca, s ktorým mala dlhý vzťah. Jej partner ho podľa jej slov náhle a bez akéhokoľvek varovania ukončil,“ povedal hovorca strážnikov. Následne bolo zrejmé, že je žena čím ďalej tým viac rozrušenejšia.

Travolta zbalil Demi Mooreovu? Vraj mu ju dohodil Bruce Willis

Strážnikom sa priznala, že sa rozhodla bývalému partnerovi čo najviac skomplikovať jeho ďalší život. „Keď strážnici odomkli bývalým milencom putá, zatelefonovala svojmu kamarátovi, v sprievode ktorého odišla,“ dodal hovorca strážnikov.