Ohavná vražda trojročného chlapčeka! Otec mu zarazil klinec do hlavy a vydlabal mu oči

1216

Našli ho v kroví, nemal oči ani intímne partie a z hlavy mu trčal obrovský klinec. Kvôli beštiálnej vražde malého chlapca zadržala juhoafrická polícia jeho otca.

K ukrutnej vražde trojročného chlapca došlo v meste Estcourt v provincii KwaZulu-Natal v Juhoafrickej republike. Mŕtvolke chýbali oči, genitálie a lebku mala prerazenú klincom. Zohavené telíčko sa našlo v krovia pri otcovom domu, napísal Daily Star.

Podľa miestnej policajný hovorca Nqobile Gwalaovej bol mŕtvy chlapec „v hroznom stave pohodený v kroví“. Otca dieťaťa Themba Majoziho (38) polícia zadržala a obvinila z vraždy. Do prípadu je ale zapletených viac osôb.

Babička svojho vnuka naposledy videla 26. novembra, keď ho u nej vyzdvihol rodinný známy. Žena sa nasledujúci deň po chlapcovi zháňala, ale muž vraj začal byť agresívny, napísal web news24. Rodina sa preto obrátila na políciu.

Keď surové monštrum necháte vychovávať dieťa, ktoré nakoniec utýral na smrť! Opísal týranie Marečka († 2) Mlátenie, až striekala krv, a jeho posledné chvíle

Juhoafrická médiá uviedla, že sa u chlapcovho otca údajne začalo prejavovať psychické ochorenia a nejakú dobu pred hrozným nálezom písal na stenu svojho obydlia podivné odkazy.

Babička viezla vnúčatá (7 a 8) zavreté v psích klietkach a babičku zavreli za týranie detí