Okradnutí vzali spravodlivosť do vlastných rúk. Zlodeja Romana zmlátili bejzbalovými pálkami

Keď sa zlodej teší na príchod policajtov

1081

Mela sa strhla v bratislavskej časti Podunajské Biskupice. Skupina mužov tam totiž vzala spravodlivosť do vlastných rúk po tom, čo im zlodej ukradol motorky. Dotyčného sami vypátrali a následne zbili bejzbalovými pálkami. Páchateľ skončil v nemocnici a motorkári na policajnej stanici.

Skupina mladíkov pátrala po odcudzených motorkách a to aj prostredníctvom sociálnych sietí. Vďaka skupine s názvom HAKA, ktorá pomáha ľuďom hľadať ukradnutá vozidla, získali stopu. „Ozval sa nám člen skupiny, že videl, ako jednu konkrétnu motorku niekto nakladá do bielej dodávky. Tú dokonca vyfotografoval. Túto informáciu poskytol nielen nám (skupine HAKA, pozn. Red.), Ale aj poškodeným,“ povedal pre TV JOJ správca skupiny.

Muži nenechali vec len tak a vyrazili do ulíc s tým, že možno dodávku niekde nájdu. Po chvíli pátrania na ňu skutočne narazili a sledovali ju k rodinnému domu. Tam ju majiteľ Roman (33) zaparkoval.

 Skončili  v putách 

Partia okradnutých motorkárov chvíľu počkala a potom sa vydala za ním. Na pozemok údajne vstúpili až potom, čo ich vpustila nič netušiaca Romanova matka. V garáži našli ako hľadanú motorku, tak niekoľko ďalších, zrejme ukradnutých strojov. Motorkári potom vzali spravodlivosť do vlastných rúk a Romana napadli bejzbalovými pálkami, on na nich zase mal údajne vytiahnuť strelnú zbraň. Nikomu sa našťastie nič vážne nestalo, ale po príchode kriminalistov skončili útočníci na policajnú stanicu.

Autičkári. Ukradnuté pod zadkom

Najprv to vyzeralo, že Roman vyviazol bez vážnych problémov, však po nejakej dobe mu policajti museli privolať záchranku, ktorá ho odviezla do nemocnice. Sťažoval sa totiž na bolesť v ruke.

„Máme potvrdené, že ukradnuté motorky a štvorkolky si ich konkrétne majitelia našli v tej garáži. Našli si páchateľa, to je dobré, akurát ten vstup na ten pozemok a to násilie nezvolili moc dobre,“ dodal Farkaš.

Slovák na materskej kradol v Brne autá!

Polícia sa k prípadu zatiaľ nechce vyjadrovať, kvôli tomu, že ho zatiaľ prešetruje.