Opitý otec hodil päťročného syna z móla do oceánu, aby ho naučil plávať.

628

Američan John Bloodsworth (37) z mesta Daytona Beach sa ukázal ako naozajstný otec na pohľadanie. Opitý sa v pondelok v noci rozhodol, že naučí svojho päťročného syna plávať. Hodil ho z móla priamo do oceánu. Dieťa sa div neutopil.

Bloodsworth hodil syna do vôd Atlantického oceánu a potom za ním skočil do mora pospiatky salto. Chlapec sa topil a plakal. Keď to videli okoloidúci, zavolali políciu. Na mieste totiž nemali v tú dobu službu žiadni plavčíci, uviedol spravodajský web News Journal.

Ako si pomôcť po opici

Potom, čo strážcovia zákona vytiahli dieťa z vody, zatkli jeho otca. „Pôjdem do väzenia za to, že som úžasný,“ hovoril im pod vplyvom alkoholu.Musím mu dať lekciu. Nemohol som si vybrať lepšie miesto,“ tvrdil ďalej. Vystrašené dieťa následne policajti odovzdali do rúk matke.

 Z väzby otca prepustili na  kauciu 

Muž bol potom, čo vytriezvel, obvinený zo závažného ohrozenia dieťaťa a opitosti vo vzdialenosti 45 metrov od móla, čo je prísne zakázané. Z väzobné väznice bol však nakoniec prepustený po tom, čo bola zaplatená kaucia vo výške v prepočte vyše 2000 eur. Chudák jeho syn. Vytrpel si škaredé trauma.

Sexy právničkám hrozí väzenie! Opité blonďavé dvojčatá Alena a Saša napadli v Dubaji policajtku.