Orgie, nechcené tehotenstvo a vynútené potraty, to je pravda o dokonalej Hitlerovej mládeže

1719

V júni roku 1930 vznikol Zväz nemeckých dievčat (čiže Bund deutcher Mädel – BDM) ako odnož už pôsobiaceho Hitlerjugend. Od roku 1936 bolo hlavným cieľom Hitlerjugend a BDM budovať najmä dobrý charakter a kamarátske vzťahy medzi svojimi členmi. A treba povedať, že práve to sa ríšskemu vedeniu naozaj podarilo.

Do Hitlerjugend a do BDM sa povinne zapisovali deti od 10 do 18 rokov. Tu podstupovali pomerne zásadné vymývanie mozgov za cieľom budovania dobrého charakteru správneho ríšskeho dieťaťa.

Spoločne s chlapcami z Hitlerjugend sa dievčatá z BDM stretávali na spoločných akciách. Tam dochádzalo k prehlbovaniu „kamarátskych“ vzťahov až natoľko, že v roku 1936 počas Norimberského zhromaždenia otehotnelo 900 dievčat. Tým bola prudérna nacistická spoločnosť hlboko pobúrená a dievčatá medzi 15 a 18 rokmi boli odoslané na potrat.

Pred 80 rokmi mal Hitler päťdesiat. Pozrite si pompéznu oslavu

Hoci nie sú k dispozícii žiadne oficiálne záznamy, mnoho z dospievajúcich dievčat, ktoré otehotneli, bolo pravdepodobne obeťou znásilnenia. Tento incident poznamenal povesť BDM natoľko, že mu začalo prezývať Zväz nemeckých matracov.

Hitler dostal pokutu za bozkávanie školáčky (13). Pedofilný dôchodca je vraj vodcov posledný žijúci príbuzný